Zarządzanie oświatą i organizacjami pozarządowymi w Krakowie

Kierunek zarządzanie oświatą i organizacjami pozarządowymi to jeden z tych kierunków, który śmiało nazwać można unikatowym. Generalnie umożliwia on zdobycie wiedzy w zakresie nauk o zarządzaniu i przywództwie, dotyczącej funkcjonowania organizacji oświatowych oraz pozarządowych. Studia dla kandydatów przygotował Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie.

Studenci na kierunku zarządzanie oświatą i organizacjami pozarządowymi uczą się m.in. krytycznego myślenia, komunikacji biznesowej, udzielania feedbacku, prowadzenia negocjacji, czy zarządzania projektami.

Studia na zarządzanie oświatą i organizacjami pozarządowymi (ZOIOP) prawdopodobnie jako jedyne w Polsce umożliwiają studentom praktyczne poznanie lean management, agile management, zarządzania zmianą oraz ośmiu strategii zarządzania i przywództwa, wykorzystywanych przez największych liderów na świecie.

Ten kierunek to nie tylko wykłady, lecz także praktyczne warsztaty, kilkumiesięczne projekty, prezentacje, trzy języki obce do wyboru oraz możliwość uczestniczenia w unikatowych uczelnianych i międzyuczelnianych projektach doskonalących kompetencje.

Proponowane studia to unikatowa możliwość zdobycia dwukierunkowego wykształcenia zarówno w dziedzinie zarządzania, jak i nauk humanistycznych, niezwykle cenionego przez pracodawców.

Celem studiów jest wykształcenie nowej kadry menedżerów o szerokich horyzontach, z solidną wiedzą na temat strategii zarządczych w XXI w., uwrażliwionych na problematykę etyczną i społeczną.

Więcej o kierunku: ZARZĄDZANIE OŚWIATĄ I ORGANIZACJAMI POZARZĄDOWYMI, Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: Studia zarządzanie KrakówInteresujesz się problemami zarządzania i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia z zarządzania w Polsce.

CZYTAJ RÓWNIEŻ

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Krakowie.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Krakowie:

Studia w Krakowie

Kierunki studiów w Krakowie

Rekrutacja na studia w Krakowie

Uczelnie Kraków

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zbliżające się wydarzenia