Kierunki studiówKierunki studiów ŁódźStudia ŁódźStudia z zarządzania

Zarządzanie – Uniwersytet Łódzki

Jeśli chcesz zostać specjalistą w zakresie zarządzania, wiedzieć jak rozwijać i udoskonalać organizację, kierunek zarządzanie będzie świetnym wyborem!

Studia na kierunku zarządzanie, które ma w swojej ofercie Uniwersytet Łódzki, prowadzone są przez Wydział Zarządzania UŁ.

Kierunek ten obejmuje przedmioty ogólnomenedżerskie takie jak podstawy zarządzania, ekonomię, podstawy działalności biznesowej, wprowadzenie do finansów i rachunkowości, podstawy marketingu, prawo cywilne i handlowe, podstawy zarządzania procesami operacyjnymi.

Specjalność:

  • Zarządzanie projektami – celem tej specjalności jest przekazanie wiedzy na temat metod i technik zarządzania  projektami oraz nabycie umiejętności do wykorzystania tej wiedzy w praktyce zarządzania. W ramach specjalności przygotowuje się przyszłego absolwenta do analizy i diagnozy organizacji oraz działań mających na celu jej doskonalenie i rozwój. Specjalność ta adresowana jest szczególnie do osób zainteresowanych realizacją projektów związanych z analizą organizacji, jej elementów i relacji między nimi, diagnozowaniem dysfunkcji i projektowaniem działań naprawczych. Specjalność zainteresuje również osoby pracujące w innych obszarach, które są członkami zespołów projektowych.

Studia I stopnia na kierunku zarządzanie to bardzo dobry początek kształcenia dla tych, którzy nie są jeszcze w pełni zdecydowani, którą z dziedzin nauk ekonomicznych wybrać. Po ukończeniu studiów absolwenci mogą zarówno specjalizować się w obszarze marketingu, zarządzania zasobami ludzkimi czy zarządzania publicznego jak i kontynuować kształcenie na takich kierunkach jak Finanse i rachunkowość, Logistyka czy Prawo podatkowe i rachunkowość.

Dzięki aktywnej współpracy Wydziału Zarządzania z otoczeniem biznesowym, macie szanse realizować praktyki zawodowe w największych polskich firmach oraz międzynarodowych korporacjach.

Perspektywy zawodowe:

  • specjalista ds. zarządzania, 
  • specjalista ds. doskonalenia organizacji, 
  • doradca, 
  • konsultant, 
  • specjalista ds. planowania strategicznego.

Szczegółowe informacje o tym kierunku na stronie Uczelni: ZARZĄDZANIE, Uniwersytet Łódzki

Więcej informacji o kierunkach z zarządzania, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: Studia zarządzanie Łódź. Interesujesz się problemami zarządzania i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia z zarządzania.

CZYTAJ RÓWNIEŻ

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Łodzi.

Sprawdź także treści poświęcone studiom w Łodzi:

Studia w Łodzi

Kierunki studiów w Łodzi

Rekrutacja na studia w Łodzi

Uczelnie Łódź

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia