Kierunki studiówKierunki studiów KrakówStudia KrakówStudia z zarządzania

Zarządzanie – Wyższa Szkoła Ekonomii i Informatyki w Krakowie

Zarządzanie proponowane przez WSEI w Krakowie to nowoczesny kierunek, który uwzględnia dynamikę zmian we współczesnym świecie, łączący wiedzę z zakresu zarządzania, nowych technologii oraz rozwoju osobistego.

Studia na kierunku zarządzanie, które proponuje kandydatom Wyższa Szkoła Ekonomii i Informatyki w Krakowie, to 3-letnie studia licencjackie (6 semestrów), prowadzone w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym.

Program studiów, kadra oraz proces uczenia zostały przygotowane we współpracy z partnerem strategicznym: firmą Capgemini – jedną z najnowocześniejszych firm outsourcingowych w Polsce.

Studenci tego kierunku uczą się sprawnie projektować, prowadzić oraz nadzorować skuteczne rozmowy handlowe. Absolwenci będą jak ryby w wodzie poruszać się w procesie sprzedaży oraz efektywnie budować swoją własną markę osobistą. Będzie wiedzieć, jak używać mediów społecznościowych do skutecznego promowania firm, marek, partii politycznych, instytucji publicznych lub organizacji pozarządowych.

Absolwent tego kierunku będzie wiedział, jak funkcjonuje marketing międzynarodowy, jak zarządzać marketingiem produktów innowacyjnych, a także zdobędzie praktyczne umiejętności z zakresu zarządzania projektami, zarządzania zmianą i komunikacją w biznesie.

Moduły kształcenia:

ZOBACZ RÓWNIEŻ: WYŻSZA SZKOŁA EKONOMII I INFORMATYKI W KRAKOWIE – AKTUALNOŚCI, REKRUTACJA NA STUDIA

CZYTAJ TAKŻE:

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia