KarieraNoweOlimpiady

Zbliża się stopień centralny Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej

Wielkimi krokami zbliża się stopień centralny Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej w Międzynarodowej Wyższej Szkole Logistyki i Transportu we Wrocławiu, sfinansowanej z dotacji Ministerstwa Edukacji i Nauki.

Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna jest formą współzawodnictwa edukacyjnego, podczas którego oceniane są: wiedza, umiejętności z obszaru branży TSL (transport-spedycja-logistyka). Uczestnikami w tegorocznej edycji, są uczniowie szkół ponadpodstawowych z całej Polski.

W III stopniu Olimpiady uczestnik w czasie 130 minut rozwiąże 4 zadania, w tym zadanie problemowe.

Jest o co walczyć! Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody:

I miejsce:

możliwość studiowania nieodpłatnie w MWSLiT we Wrocławiu przez cały okres trwania studiów inżynierskich lub licencjackich na kierunku Logistyka, uczestnictwo w konferencji międzynarodowej Research Cambridge Logistics Network, bon na sprzęt elektroniczny o wartości 8000 zł (osiem tysięcy), zestaw pięciu kluczowych podręczników o tematyce logistycznej oraz zestaw gadżetów (koszulka, kubek ceramiczny, teczka, notes, czasopismo naukowe Logistics and Transport ).

II miejsce:

możliwość studiowania nieodpłatnie w MWSLiT we Wrocławiu przez trzy semestry studiów inżynierskich lub licencjackich na kierunku Logistyka, bon na sprzęt elektroniczny o wartości 4500 zł (cztery tysiące pięćset), zestaw trzech kluczowych podręczników o tematyce logistycznej oraz zestaw gadżetów (koszulka, kubek ceramiczny, teczka, notes, czasopismo naukowe Logistics and Transport  ).

III miejsce:

możliwość studiowania nieodpłatnie w MWSLiT we Wrocławiu przez dwa semestry studiów inżynierskich lub licencjackich na kierunku Logistyka i Transport, bon na sprzęt elektroniczny o wartości 2000 zł (dwa tysiące), zestaw dwóch kluczowych podręczników o tematyce logistycznej oraz zestaw gadżetów (koszulka, kubek ceramiczny, teczka, notes, czasopismo naukowe Logistics and Transport  ).

IV miejsce:

możliwość studiowania nieodpłatnie w MWSLiT we Wrocławiu przez dwa semestry studiów inżynierskich lub licencjackich na kierunku Logistyka i Transport, bon na sprzęt elektroniczny o wartości 1000 zł (jeden tysiąc) oraz zestaw gadżetów (koszulka, kubek ceramiczny, teczka, notes, czasopismo naukowe Logistics and Transport ).

Laureaci otrzymają także atrakcyjne nagrody ufundowane przez patronów tegorocznej edycji Olimpiady, m.in.: płatne staże, sprzęt elektroniczny oraz wiele innych gadżetów firmowych.

Każdemu uczestnikowi III stopnia Olimpiady przysługuje darmowe wpisowe na studia w MWSLiT we Wrocławiu. Zniżka przysługuje uczestnikowi przez okres 5 lat od wzięcia udziału w Olimpiadzie.

Uroczyste wręczenie nagród wraz z ogłoszeniem wyników odbędzie się w tym samym dniu, w którym odbywa się III stopień zawodów Olimpiady.

Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna w MWSLiT we Wrocławiu została wpisana do wykazu turniejów i olimpiad tematycznych związanych z wybraną dziedziną wiedzy, uprawniając laureatów i finalistów do zwolnienia z pisemnego egzaminu zawodowego i pisemnego egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie.

Więcej szczegółów znajduje się na stronie internetowej uczelni: https://www.mwsl.eu/olimpiada-logistyczna

ZOBACZ RÓWNIEŻ: MIĘDZYNARODOWA WYŻSZA SZKOŁA LOGISTYKI I TRANSPORTU WE WROCŁAWIU

CZYTAJ TAKŻE:

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia