ZUT w Szczecinie ma wolne miejsca na studiach. Sprawdź, które kierunki.

ZUT prowadzi drugi nabór na studia. Kandydaci na studia stacjonarne nadal mogą wybierać spośród 36 kierunków. To sporo i wiele z nich bardzo atrakcyjnych. Warto prześledzić listę i znaleźć cioś dla siebie na studiach w Szczecinie. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

Kierunki studiów, na które ZUT prowadzi drugi nabór: architektura krajobrazu, biotechnologia, budowa jachtów, budownictwo, budownictwo – inżynier europejski, chemia, chłodnictwo i klimatyzacja, ekonomia, elektrotechnika, energetyka, ichtiologia i akwakultura, inżynieria chemiczna i procesowa, inżynieria materiałowa, inżynieria materiałów i nanomateriałów, inżynieria pojazdów bojowych i specjalnych, inżynieria produkcji w przemyśle 4.0, inżynieria środowiska, inżynieria transportu, logistyka, mechanika i budowa maszyn, mechatronika, mikrobiologia, oceanotechnika, ochrona środowiska, odnawialne źródła energii, ogrodnictwo, projektowanie materiałów w konstrukcjach inżynierskich, rolnictwo, technologia chemiczna, technologia żywności i żywienie człowieka, teleinformatyka, transport, uprawa winorośli i winiarstwo, zarządzanie, zarządzanie i inżynieria produkcji, zootechnika.

Podczas drugiego naboru przyjęcia odbywają się zgodnie z kolejnością składania przez kandydatów kompletu dokumentów po uprzednim zarejestrowaniu się w Internetowym Systemie Rekrutacji.

Szczegółowe informacje nt. oferty kształcenia, zasad rekrutacji, terminów, limitów przyjęć, opłat, wymaganych dokumentów znajdują się na stronie www.zut.edu.pl w zakładce dla kandydata. 

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij na:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia