Collegium Civitas w Warszawie, rekrutacja, kierunki studiów

Collegium Civitas należy do czołówki polskich uczelni niepublicznych w Polsce. Jej prestiżową pozycję na mapie edukacyjnej kraju podkreślają liczne sukcesy w rankingach. Tym, co wyróżnia uczelnię spośród innych jest praktyczne podejście do kształcenia, unikatowe w skali kraju specjalności stworzone we współpracy z pracodawcami oraz wysoki poziom umiędzynarodowienia.

Zajęcia na uczelni prowadzą światowej klasy eksperci, specjaliści z zakresu zarządzania, administracji, dyplomacji i mediów. Edukacja w Collegium Civitas w Warszawie skupia się na sześciu obszarach tematycznych. Są to:

Uczelnia proponuje nowoczesne pod względem akademickim i rynkowym programy studiów prowadzonych w języku polskim i angielskim (ponad 70 specjalności na czterech kierunkach studiów I i II stopnia oraz ponad 30 programów na studiach podyplomowych) oraz studia dwujęzyczne: polsko-angielskie (15 specjalności):

Porozumienia z zagranicznymi uniwersytetami (podwójne dyplomy), współpraca z wieloma podmiotami z otoczenia biznesowego, administracji, mediów czy organizacji pozarządowych otwierają przed absolwentami Collegium Civitas szerokie perspektywy zawodowe na rynku lokalnym i międzynarodowym.

Studia licencjackie i magisterskie w Collegium Civitas

Zanim wybierzesz studia w Warszawie warto poznać dokładniej studia w Collegium Civitas. Uczelnia daje mnóstwo możliwości. Przejdź do strony Collegium Civitas w Warszawie i poznaj dokładniej kierunki studiów oraz specjalności.

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij na:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia