Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Dni Otwarte Politechniki Morskiej w Szczecinie

4 kwietnia @ 08:00 5 kwietnia @ 14:30

Politechnika Morska w Szczecinie w dniach 4-5 kwietnia 2024 roku (czwartek i piątek) zaprasza na Dni Otwarte, które odbywać się będą w godz. 8:00 – 14.30.

W trakcie Dni Otwartych będziecie mogli wejść do sal wykładowych, zobaczyć symulatory i laboratoria, poznać studentów i wykładowców PM. Skorzystajcie z okazji, by zadać pytania na temat studiowania, poznać klimat Uczelni. To świetna okazja, aby poznać studiowanie “od kuchni”!

Będziecie mogli zwiedzać budynek uczelni, przybić “piątkę” uczelnianej maskotce – morświnowi! Wejdziecie na pokład statku Nawigator XXI – kapitan pokaże Wam mostek nawigacyjny! Czeka Was również bliskie spotkanie ze sztuczną inteligencją – uczelniane roboty już ładują swoje baterie!

Organizatorzy wydarzenia otworzą dla Was interaktywne laboratoria z goglami VR. Poczujecie się jak kapitan kontenerowca w symulatorze mostka nawigacyjnego, gdzie podłoga buja się jak na prawdziwym statku! Zobaczycie z bliska jak pracuje silnik z łodzi podwodnej (U-Boota). Dowiecie się jak pracuje turbina wiatrowa i zobaczycie co kryje jej wnętrze!

Eksperci PM pomogą Wam również w wyborze przyszłego kierunku studiów i zebraniu potrzebnych dokumentów!

Więcej informacji znajdziesz na stronie Uczelni.

Bądź na bieżąco – dołącz do wydarzenia na Facebooku!

Politechnika Morska w Szczecinie