Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Uczelnie Vistula – Dni Otwarte Online – lipiec 2024

22 lipca 27 lipca

Jeśli planujesz podjąć studia, na pewno myślisz o tym, aby były ciekawe i zagwarantowały ci w przyszłości zawodowy sukces. Poznaj więc ofertę Uczelni Vistula. Szczegóły odkryjesz podczas Dni Otwartych Online, które odbędą się w dniach 22-27 lipca. Biorąc udział w webinarach, możesz skorzystać z wyjątkowej promocji: 30% rabatu na pierwszy rok studiów.

Podczas Dni Otwartych Online spotkasz się z wykładowcami Akademii Finansów i Biznesu Vistula oraz Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula. Porozmawiasz z nimi o sprawdzonych kierunkach i programach studiów, o życiu studenckim, warunkach rekrutacji i procesie aplikacji. Przedstawiciele uczelni krok po kroku wyjaśnią ci wszystkie etapy, od składania dokumentów po finalizację zapisów. W czasie webinarów dowiesz się, jak Uczelnie Vistula wspierają swoich studentów, czego i jak uczą oraz jakie korzyści zyskasz dzięki wybranym studiom.

Nie przegap więc okazji, by dowiedzieć się więcej o studiach w Akademii Finansów i Biznesu Vistula oraz w Szkole Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula. Aktualne informacje oraz szczegółowy harmonogram Dni Otwartych Online możesz znaleźć na stronie internetowej: vistula.edu.pl/kandydat/dni-otwarte.

Grupa Uczelni Vistula