Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

VI edycja Targów 4 DESIGN DAYS

27 stycznia 30 stycznia

4 dni z designem, architekturą i projektowaniem 

6. edycja 4 Design Days odbędzie się w dniach 27-30 stycznia 2022 r. Cztery dni inspirujących dyskusji, prezentacji i spotkań z udziałem architektów, projektantów, inwestorów i producentów, wystawa designerskich produktów, warsztaty oraz targowisko różności. 6. edycja 4 Design Days odbędzie się stacjonarnie 27-30 stycznia 2022 r., w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

4 DESIGN DAYS to największe w tej części Europy wydarzenie rynku nieruchomości, architektury, wnętrz i wzornictwa. W 2022 roku odbędzie się w dniach 27-30 stycznia, w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. 

Organizatorem 4 DESIGN DAYS, od pierwszej edycji w 2016 r., jest Grupa PTWP, wydawca branżowych pism i portali, m.in.: propertynews.pl, propertydesign.pl, dobrzemieszkaj.pl. Grupa PTWP specjalizuje się także w organizacji kongresów, konferencji, szkoleń, seminariów i wydarzeń specjalnych na czele z Europejskim Kongresem Gospodarczym – European Economic Congress (EEC) – największą imprezą biznesową Europy Centralnej. 

Więcej informacji na stronie: www.4dd.pl
Facebook: facebook.com/4DesignDays
Instagram: instagram.com/4designdays #4designdays #4dd 
Informacje o organizatorze – Grupa PTWP: www.ptwp.pl

MCK Katowice