KarieraKonferencjeNaukaNowe

VIII Ogólnopolska Konferencja Naukowa Prawa Medycznego

Ogólnopolska Konferencja Naukowa Prawa Medycznego odbędzie się w dniach 7-8 grudnia 2023 roku w formie zdalnej na platformie ZOOM. Ósma edycja tego wydarzenia ma tytuł “Wyzwania psychiatrii i leczenia uzależnień”.

VIII Ogólnopolska Konferencja Naukowa Prawa Medycznego, organizowana przez Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Rzeszów, to przede wszystkim cztery interesujące panele dyskusyjne, którymi są:

Dzień pierwszy:

  1. Aspekty prawne dotyczące psychiatrii i leczenia uzależnień;
  2. Organizacja udzielania świadczeń w leczeniu psychiatrycznym i leczeniu uzależnień;

Dzień drugi:

  1. Aspekty prawne psychiatrii i leczenia uzależnień;
  2. Profilaktyka w leczeniu zaburzeń psychicznych i uzależnień.

Zgłoszenia czynnego udziału w Konferencji można dokonać wypełniając formularz zgłoszeniowy, dostępny w opisie wydarzenia Konferencji na Facebooku bądź otrzymany bezpośrednio od Organizatorów. Zachęcamy również uczestników biernych do zapisów na wydarzenie.

Abstrakty wystąpień mogą przesyłać studenci oraz absolwenci do drugiego roku po ukończeniu studiów.

Zadanie polega na napisaniu referatu związanego z tematyką jednego z paneli Konferencji. Spośród nadesłanych prac Komitet Naukowy wybierze Zwycięzcę lub Zwyciężczynię, który uzyska możliwość wygłoszenia referatu podczas Konferencji. Pozostali wybrani autorzy swoje referaty będą mogli wygłosić podczas wydarzenia towarzyszącego. Autorzy trzech najlepszych prac otrzymają nagrody rzeczowe. Prace o najwyższym poziomie merytorycznym wybierze Komitet Naukowy Konferencji. Zgłoszenia dokonuje się poprzez przesłanie abstraktu, który weźmie udział w naborze.

Udział w Konferencji jest bezpłatny.

Link do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/351430320571271

CZYTAJ TAKŻE – Konferencje:

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia