NoweStudia WarszawaUczelnieUczelnie WarszawaZ życia uczelni

WSEiZ w Warszawie zmienia się w ATA

Od 1 października 2024 roku Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie funkcjonować będzie pod nową nazwą: Akademia Techniczno-Artystyczna Nauk Stosowanych w Warszawie – w skrócie “ATA”. Dowiedz się więcej!

Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie z wielką radością informuje, że uczelnia wkracza w nowy etap. Od 1 października 2024 roku będzie ona funkcjonować pod nową, inspirującą nazwą: “Akademia Techniczno-Artystyczna Nauk Stosowanych w Warszawie“, w skrócie “ATA“. Ta zmiana, zatwierdzona przez Ministerstwo Edukacji i Nauki, symbolizuje ewolucję i odzwierciedla ambicje oraz kierunki dalszego rozwoju.

Nowa nazwa Akademia Techniczno-Artystyczna wyraża zaangażowanie w budowanie harmonijnej oferty studiów z zakresu nauk technicznych i sztuki, tworząc unikalne środowisko akademickie, które pobudza kreatywność i innowacyjność. Synergia jest kluczem do kształcenia przyszłych liderów w obu obszarach. Zmiana nazwy to także potwierdzenie spełnienia przez uczelnię wymagających kryteriów stosowania przez szkoły wyższe nazwy “akademia nauk stosowanych”, określonych ustawą Prawo o szkolnictwie wyższym i uznanie dotychczasowych osiągnięć WSEiZ.

W ramach procesu transformacji uczelnia z dumą przedstawia również swój symbol – unowocześnionego niedźwiedzia, zaprojektowanego przez utalentowaną studentkę kierunku wzornictwo – panią Gabrielę Łagowską, przy wsparciu profesjonalnych grafików i pod autorskim nadzorem dr. hab. Macieja Konopki, prof. WSEiZ. Ten nowy symbol jest odzwierciedleniem odwagi, siły i gotowości do nieustannego rozwoju.

W najbliższym czasie uczelnia ujawni więcej szczegółów dotyczących nowej nazwy oraz wizualizacji uczelni. Dołączcie do tej ekscytującej podróży zmian!

(Na podstawie informacji prasowej Uczelni)

ZOBACZ RÓWNIEŻ: WYŻSZA SZKOŁA EKOLOGII I ZARZĄDZANIA W WARSZAWIE – AKTUALNOŚCI, REKRUTACJA NA STUDIA

CZYTAJ TAKŻE:

Studia w Warszawie

Kierunki studiów w Warszawie

Rekrutacja na studia w Warszawie

Uczelnie Warszawa

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia