Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Dzień Otwarty Uniwersytetu Zielonogórskiego

1 marca 2023 @ 09:00 14:00

1 marca 2023 r. Uniwersytet Zielonogórski zaprasza na Dzień Otwarty! Podczas wydarzenia będzie można poznać wszystkie uniwersyteckie wydziały. Oprócz dostarczenia wszelkich informacji dotyczących oferty dydaktycznej, przedstawiciele wydziałów przeprowadzą także prezentacje, pokazy, warsztaty, quizy i konkursy.

To świetna okazja do spotkania ze studentami UZ, poznania ich działalności i sukcesów. Studenci opowiedzą o swoich kołach naukowych i wrażeniach związanych ze studiowaniem w Zielonej Górze, a także o możliwościach, jakie dał im nasz uniwersytet.

Ponadto w czasie trwania wydarzenia będzie można wysłuchać kilku wykładów popularnonaukowych.


Dodatkowym atutem Dnia Otwartego będzie możliwość konsultacji z jednostkami UZ, z którymi przyszli kandydaci będą mieli styczność – Biurem Rekrutacji i Biurem Promocji. Nie zabraknie też oferty dotyczącej wyjazdów za granicę w ramach Programu Ersamus+. O wszystkim opowiedzą przedstawiciele Działu Współpracy z Zagranicą.


Kampanii promocyjnej uczelni przyświeca hasło Weź kierunek na UZ i wkręć się w Zieloną Górę, dlatego też nie zabraknie podczas  wydarzenia przedstawicieli miasta – Visit Zielona Góra. Poznamy, nie tylko turystyczne, atrakcje Winnego Grodu. 


Patronem medialnym Dnia Otwartego UZ jest Akademickie Radio Index, które zadba o oprawę muzyczną i atmosferę podczas wydarzenia.

Dzień Otwarty Uniwersytetu Zielonogórskiego, odbędzie się w środę, 1 marca 2023 r. w godz. 9.00 – 14.00, w  budynku A-29 przy ul. Prof. Szafrana 4a (siedziba wydziałów: Fizyki i Astronomii oraz Matematyki, Informatyki i Ekonometrii).


UWAGA! Aby wziąć udział w Dniu Otwartym należy zapisać się przez formularz::
https://webapps.uz.zgora.pl/www_festiwal/public/

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc w aulach obowiązują również osobne zapisy na wykłady popularnonaukowe (poprzez ten sam formularz). 


Zapisy do 20 lutego br.

Uniwersytet Zielonogórski