Kierunki studiówKierunki studiów WrocławStudia sportoweStudia Wrocław

Wychowanie fizyczne – studia we Wrocławiu

Kierunek studiów wychowanie fizyczne to oferta jednej wrocławskiej uczelni. Jest nią Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu z propozycją kilku specjalności na kierunku.

Jesteś dobrego zdrowia, masz kondycję, lubisz pracować z ludźmi – może właśnie wychowanie fizyczne jest kierunkiem studiów, na którym przygotujesz się do swojej przyszłej aktywności zawodowej.

Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu proponuje kandydatom na początek studia licencjackie. Od IV semestru studiów pojawi się mozliwość wyboru specjalności.

  • Sport szkolny
  • Gimnastyka korekcyjnokompensacyjna
  • Fitness
  • Logorytmika

Jak wygląda rekrutacja?

Ilość punktów rekrutacyjnych jest przyznawana na podstawie wyników egzaminu maturalnego z trzech przedmiotów na poziomie podstawowym lub rozszerzonym spośród: języka polskiego, języka obcego, matematyki, fizyki, biologii, chemii, geografii, historii.

Kierunek wychowanie fizyczne na AWF we Wrocławiu

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: Studia sportowe Wrocław. Interesujesz się dyscyplinami sportowymi, myślisz w przyszłości zostać trenerem lub menedżerem i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia sportowe w Polsce.

CZYTAJ RÓWNIEŻ

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów we Wrocławiu.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom we Wrocławiu:

Studia we Wrocławiu

Kierunki studiów we Wrocławiu

Rekrutacja na studia we Wrocławiu

Uczelnie Wrocław

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia