Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Politechnika Częstochowska – Światowy Dzień Inżyniera

6 marca 2023 All day

Politechnika Częstochowska w dniu 6 marca 2023 roku zaprasza do udziału w obchodach Światowego Dnia Inżyniera dla Zrównoważonego Rozwoju!

Kiedy?
6 marca 2023 roku, od godz. 9:00

Gdzie?
Politechnika Częstochowska, Wydział Inżynierii Produkcji i Technologii Materiałów, Al. Armii Krajowej 19

ZGŁOSZENIE PROSZĘ PRZESŁAĆ E-MAILEM NA ADRES
sebastian.mroz@pcz.pl
ZGŁOSZENIE PROSZĘ PRZESŁAĆ DO DNIA 20 LUTEGO 2023 r. – karta zgłoszenia

Podczas wydarzenia odbędą się praktyczne zajęcia i warsztaty propagujące wiedzę techniczną. W ramach obchodów Światowego Dnia Inżyniera odbędzie się m.in. quiz wiedzy technicznej, w którym, po raz pierwszy będą mogły jednocześnie rywalizować zespoły studentów reprezentujące każdy z wydziałów Uczelni oraz zespoły uczniów reprezentujące szkoły ponadpodstawowe.

W ramach obchodów Światowego Dnia Inżyniera odbędzie się również szereg praktycznych warsztatów dla studentów oraz uczniów szkół ponadpodstawowych, podczas których uczniowie i studenci będą mogli pozyskać praktyczne umiejętności z autoprezentacji, przygotowania CV czy rozmowy kwalifikacyjnej, co jest jednym z warunków pozyskania atrakcyjnej pracy.

Po raz pierwszy zostanie zorganizowany panel dyskusyjny, w którym absolwenci Politechniki Częstochowskiej będą mogli przekazać własne ścieżki kariery, które były możliwe dzięki studiowaniu nauk technicznych w Politechnice Częstochowskiej. W trakcie wydarzenia studenci i uczniowie szkół ponadpodstawowych będą mogli zapoznać się z ofertami pracy czołowych firm z regionu Częstochowy.

Wydarzenie pod patronatem JM Rektora Politechniki Częstochowskiej prof. Norberta Sczygiola

Politechnika Częstochowska