Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Targi Edukacyjne Poznań 2024 na MTP – XXVIII edycja

8 marca 10 marca

Targi Edukacyjne Poznań 2024 to wydarzenie, za którego organizację odpowiedzialny jest Departament Edukacji i Nauki Urzędu Marszałkowskiego w Poznaniu oraz Grupa MTP. W tym samym czasie odbywają się również Poznańskie Targi Książki.

Godziny otwarcia:

  • 8 marca 2024 r. (piątek), godz. 10:00-18:00
  • 9 marca 2024 r. (sobota), godz. 9:00-18:00
  • 10 marca 2024 r. (niedziela), godz. 9:00-16:00

XXVIII edycja Targów Edukacyjnych w Poznaniu – to tutaj przez trzy dni prezentowana jest oferta szkół publicznych i niepublicznych na każdym poziomie nauczania, w tym uczelni wyższych oraz centrów edukacyjnych. Co roku targi odwiedzają młodzi Wielkopolanie, którzy stoją przed wyborem dalszej drogi kształcenia. Czekają na nich przedstawiciele placówek edukacyjnych, eksperci rynku pracy oraz doradcy zawodowi.

Targi Edukacyjne to jednak nie tylko prezentacja oferty szkół, ale także bogaty program atrakcji dodatkowych. Dla uczestników wydarzenia przygotowywane są liczne konkursy i wykłady, można również wziąć udział w akcji charytatywnej oraz obejrzeć występy artystyczne czy pokazy zawodowców. Natomiast nauczyciele i rodzice mogą skorzystać z szerokiej oferty warsztatów i kursów z zakresu m.in. edukacji szkolnej czy psychologii dziecka.

Bilety: https://tobilet.pl/targi-edukacyjne-2024.html

Więcej informacji o wydarzeniu na stronie: https://edukacja.mtp.pl

Międzynarodowe Targi Poznańskie