Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Zgłoszenia do konkursu EL-ROBO-MECH – wygraj indeks Politechniki Białostockiej

23 marca 2023 Cały dzień

Organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkich uczniów szkół średnich do udziału w konkursie EL-ROBO-MECH zorganizowanym przez Wydział Mechaniczny, Wydział Elektryczny Politechniki Białostockiej oraz Radę Przedsiębiorców przy Wydziale Mechanicznym i Radę Przemysłowo-Programową przy Wydziale Elektrycznym.

Podstawowym celem konkursu EL-ROBO-MECH jest docenienie młodych, utalentowanych ludzi oraz popularyzacja nauk technicznych w ogóle, a studiów na Politechnice Białostockiej w szczególności.

Każdy z uczestników może przesłać tylko jedną pracę konkursową. Dopuszcza się również udział zespołów składających się z nie więcej niż trzech uczestników.

Termin przesyłania zgłoszeń: 23 marca 2023 r.

Prace powinny być bezpośrednio lub pośrednio związane z mechaniką i budową maszyn, mechatroniką, automatyką i robotyką, informatyką stosowaną, energetyką, elektrotechniką, elektroniką, telekomunikacją lub inżynierią biomedyczną. W opisie zgłoszenia konkursowego należy podać, na czym polega innowacyjność proponowanego rozwiązania i wyraźnie zaznaczyć wkład własny każdego z autorów. Liczy się pomysł oraz jego zaprezentowanie!

Laureatów dwuetapowych zmagań czekają indeksy Wydziału Mechanicznego lub Wydziału Elektrycznego Politechniki Białostockiej oraz mogą zostać ustalone atrakcyjne nagrody pieniężne i rzeczowe ufundowane przez Dziekanów lub sponsorów.

Więcej informacji o konkursie na stronie Wydziału Mechanicznego Politechniki Białostockiej: https://wm.pb.edu.pl/konkursy/elrobomech/

Politechnika Białostocka

Zobacz witrynę: Organizator