Kierunki studiów Opolerodzaje studiów OpoleStudiaStudia medyczneStudia Opole

Studia medyczne w Opolu

W Opolu można studiować popularny wśród kandydatów KIERUNEK LEKARSKI. Studia medyczne oferuje Uniwersytet Opolski (Collegium Medicum UO). Na Wydziale Chemii UO można podjąć studia na kierunku FARMACJA. Ciekawą ofertę przygotował w Opolu również Wydział Nauk o Zdrowiu UO. Dzięki tej propozycji możesz kształcić się na takich kierunkach medycznych jak m.in. FIZJOTERAPIA, PIELĘGNIARSTWO, POŁOŻNICTWO. Pierwszy z wymienionych kierunków dostępny również na Politechnice Opolskiej (Wydział Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii PO).

W poszukiwaniu atrakcyjnych propozycji studiów medycznych w Opolu uwagę skierować należy na to, co dla kandydatów co roku przygotowuje Uniwersytet Opolski. Obok cieszących się największą popularnością studiów na kierunku lekarskim uczelnia daje studentom możliwość zgłębiania farmacji czy kosmetologii. Praktycznych umiejętności uczą się również studenci i studentki pielęgniarstwa, położnictwa, dietetyki czy fizjoterapii. Poznaj dokładniej studia medyczne w Opolu!

Wykaz kierunków medycznych znajdziecie na liście poniżej.

Kierunki studiów medycznych w Opolu 2024

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: studia medyczne Opole. Interesujesz się zagadnieniami związanymi z medycyną, zdrowiem i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia medyczne.

CZYTAJ RÓWNIEŻ

Fizjoterapia w Opolu

Fizjoterapia w Opolu, gdzie studiować? Dwie państwowe uczelnie próbują zachęcić…

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Opolu.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Opolu:

Studia w Opolu

Kierunki studiów w Opolu

Rekrutacja na studia w Opolu

Uczelnie Opole

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia