Kierunki studiów WarszawaStudia z zarządzaniaUczelnieUczelnie niepubliczneUczelnie Warszawa

Warszawska Wyższa Szkoła Nauk Społecznych im. Rafała Lemkina – kierunki studiów, rekrutacja

Uruchomiona w 2023 roku Warszawska Wyższa Szkoła Nauk Społecznych im. Rafała Lemkina zaprasza na nowoczesne studia z zarządzania, związane z wykorzystywaniem sztucznej inteligencji w systemach informatycznych i copywritingu.

Warszawska Wyższa Szkoła Nauk Społecznych im. Rafała Lemkina to niepubliczna uczelnia wyższa uruchomiona pod nową nazwą w 2023 roku. Wcześniej funkcjonowała jako Polsko-Czeska Wyższa Szkoła Biznesu i Sportu “Collegium Glacense”, a w 2014 roku została przejęta przez Wyższą Szkołę Współpracy Międzynarodowej i Regionalnej im. Zygmunta Glogera.

Uczelnia prowadzi studia licencjackie na kierunku zarządzanie, ma w swojej ofercie również studia podyplomowe, MBA oraz kursy.

Kierunki studiów w WWSNS im. Rafała Lemkina:

  • ZARZĄDZANIE – Prompt Engineer
  • ZARZĄDZANIE – Sztuczna Inteligencja w Copywritingu

Prompt Engineering jest najlepszym przykładem demokratyzacji w świecie IT, czyli budowania dostępności skomplikowanych narzędzi technologicznych dla każdego zainteresowanego. Wszystko to za sprawą narzędzia, jakim jest ChatGPT. Fakt, iż jest on obsługiwany przez dobrze znany większości Internautów interfejs czatu sprawił, że miliony ludzi na całym świecie ruszyły, by “porozmawiać z robotem” – w mniej lub bardziej zorganizowany sposób.

Sztuczna Inteligencja w Copywritingu  to program studiów, który ma na celu zapoznanie studentów z wykorzystaniem sztucznej inteligencji w dziedzinie marketingu internetowego. W ramach takiego programu studiów studenci zdobywają wiedzę na temat technologii AI i jej zastosowania w różnych dziedzinach marketingu internetowego, takich jak personalizacja, analiza danych, automatyzacja, tworzenie treści i wiele innych.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: WARSZAWSKA WYŻSZA SZKOŁA NAUK SPOŁECZNYCH IM. RAFAŁA LEMKINA – REKRUTACJA NA STUDIA, AKTUALNOŚCI

CZYTAJ TAKŻE – Studia Warszawa:

Studia w Warszawie

Kierunki studiów w Warszawie

Rekrutacja na studia w Warszawie

Uczelnie Warszawa

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia