Wyższa Szkoła Technologii Informatycznych w Katowicach – rekrutacja, kierunki studiów

Wyższa Szkoła Technologii Informatycznych w Katowicach oferuje specjalistyczne studia w jednej z najchętniej wybieranych branży w Polsce. Zobacz, co ma w swojej ofercie!

Katowicka WSTi skupia wszystkie swoje siły na kształceniu w dziedzinach informatyki oraz grafiki. Węższa oferta powoduje, że uczelnia może skupić się na uczeniu na bardzo wysokim poziomie. Zajęcia na WSTi są prowadzone w trybach stacjonarnym i niestacjonarnym, dzięki czemu studenci mogą dobrze zorganizować swój grafik.

Bardzo mocną częścią oferty uczelni jest współpraca WSTi z liderami w branży IT: m.in. firmą Microsoft w ramach programu Microsoft IT Academy Advanced Program, która umożliwia studentom udział w autoryzowanych szkoleniach i kursach dotyczących produktów firmy Microsoft oraz CISCO, jednej z czołowych firm jeśli chodzi o rozwiązania sieciowe.

Studia I stopnia:

Studia II stopnia:

Studia podyplomowe:

Oferta studiów podyplomowych WSTi jest również skierowana do osób pragnących poszerzyć swoje kompetencje w dziedzinie IT. Informacje o kierunkach prowadzonych w takiej formie można znaleźć tutaj.

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij na:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia