NoweRekrutacja na studiaRekrutacja WarszawaStudia Warszawa

AFiB i SGTiH Vistula – studiuj od marca 2024!

Akademia Finansów i Biznesu Vistula oraz Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula w Warszawie zapraszają do skorzystania z promocji 3×0 zł i rozpoczęcia studiów już w marcu 2024 roku!

Studia w Warszawie? Nie czekaj do października! Akademia Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie oraz Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula w Warszawie zapraszają:

Chcesz obniżyć opłaty za studia? Mamy dla Ciebie Promocję 3×0 zł!

Udział w Promocji uprawnia do skorzystania z następujących zniżek:

  • 0 złotych opłaty rekrutacyjnej
  • 0 złotych opłaty wpisowej
  • 0 złotych opłaty za 1. miesiąc studiów

Promocja skierowana jest do nowych kandydatów rozpoczynających naukę w Akademii Finansów i Biznesu Vistula lub w Szkole Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula w semestrze letnim roku akademickiego 2023/2024 na studiach I lub II stopnia prowadzonych w języku polskim oraz na filologii w języku angielskim, w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym, w tym online.

Promocja trwa od 1 stycznia do 14 stycznia 2024 r.

Warunkiem skorzystania z promocji jest złożenie aplikacji na studia w systemie rekrutacyjnym i uiszczenie wymaganych regulaminem promocji opłat do 14 stycznia 2024 r.

Więcej informacji na stronie: https://vistula.edu.pl/promotion/promocja-dla-nowych-studentow-chcacych-rozpoczac-studia-w-uczelniach-vistula

CZYTAJ TAKŻE:

Studia w Warszawie

Kierunki studiów w Warszawie

Rekrutacja na studia w Warszawie

Uczelnie Warszawa

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia