Kierunki studiówKierunki studiów GdańskKierunki studiów GdyniaStudia GdańskStudia GdyniaStudia logistyczne

Logistyka – Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu w Gdyni

Atutem studiów na kierunku logistyka jest stale wysokie zapotrzebowanie rynku pracy na specjalistów z wiedzą logistyczną, techniczną i ekonomiczną oraz umiejętnościami organizacyjnymi.

Studia licencjackie na kierunku logistyka, które ma w swojej ofercie Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu w Gdyni, gruntownie przygotowują do pracy na stanowiskach związanych z planowaniem, koordynacją i organizacją transportu. Absolwenci to wszechstronnie przygotowani specjaliści, posiadający nie tylko wiedzę kierunkową, ale również z dziedzin pokrewnych, takich jak marketing czy zarządzanie.

Unikatowy Program Adopcji Statków przygotowany we współpracy z Międzynarodowym Stowarzyszeniem InterManager umożliwi Ci pełen kontakt z załogą statku na morzu. Program polega na śledzeniu położenia statku i komunikowaniu się z jego załogą. W tym zadaniu największym wyzwaniem jest umiejętność skutecznego komunikowania się w języku angielskim w warunkach utrudnionej łączności z załogą na morzu.

Inne zalety tego kierunku to studia dualne, wykłady praktyków i szkolenia eksperckie oraz program praktyk i staży zawodowych z możliwością zdobycia zatrudnienia.

Perspektywy zawodowe:

  • pracownik działu logistyki,
  • specjalista do spraw zakupów,
  • spedytor krajowy i międzynarodowy,
  • specjalista do spraw zarządzania zapasami,
  • specjalista do spraw zamówień i dostaw,
  • specjalista do spraw zarządzania flotą,
  • przedsiębiorstwa produkcyjne i logistyczne,
  • jednostki projektowe i doradcze w zakresie logistyki.

Strona kierunku: LOGISTYKA , Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu w Gdyni

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: Studia logistyczne Gdańsk. Interesuje cię spedycja, transport, logistyka – zarządzanie łańcuchami dostaw i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia logistyczne w Polsce.

Czytaj także:

Logistyka we Wrocławiu

Zastanawiasz się gdzie studiować kierunek logistyka we Wrocławiu? Rynek pracy zgłasza zapotrzebowanie na…

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Gdańsku.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Gdańsku i woj. pomorskim:

Studia w Gdańsku

Kierunki studiów w Gdańsku

Rekrutacja na studia w Gdańsku

Uczelnie Gdańsk

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia