Studia logistyczne w Bydgoszczy

Studia logistyczne w Bydgoszczy podjąć można na trzech uczelniach. Może wybierzesz uczelnię niepaństwową i rozpoczniesz studia w Wyższej Szkole Bankowej w Bydgoszczy. Kandydaci mogą również wybrać propozycje, które przygotowały: Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy oraz Bydgoska Szkoła Wyższa. Politechnika Bydgoska prowadzi w ramach kierunku transport studia na specjalności logistyka.

Logistyczne kierunki studiów mają w swoich ofertach bydgoskie uczelnie niepubliczne: Bydgoska Szkoła Wyższa, Wyższa Szkoła Bankowa w Bydgoszczy oraz Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy. Dowiedz się więcej!

Kierunki studiów logistycznych w Bydgoszczy 2023

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: Studia logistyczne Bydgoszcz. Interesuje cię spedycja, transport, logistyka – zarządzanie łańcuchami dostaw i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia logistyczne w Polsce.

CZYTAJ RÓWNIEŻ

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Bydgoszczy.

Można skorzystać również z innych informacji o studiach w Bydgoszczy

Studia w Bydgoszczy

Kierunki studiów w Bydgoszczy

Rekrutacja na studia w Bydgoszczy

Uczelnie Bydgoszcz

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia