Kierunki studiówKierunki studiów KoszalinStudia KoszalinStudia techniczne

Elektronika i telekomunikacja w Koszalinie

Kierunek elektronika i telekomunikacja to jeden z tych kierunków, który zdobywa dużą popularność wśród kandydatów zainteresowanych studiami technicznymi. Na której uczelni w Koszalinie można rozpocząć naukę po maturze na tym właśnie kierunku? Odpowiedź może być tylko jedna.

Jeśli chcesz zostać specjalistą w zakresie elektroniki lub telekomunikacji skierować warto swoją uwagę na propozycję, którą dla kandydatów przygotowała Politechnika Koszalińska. Ta prestiżowa uczelnia techniczna proponuje studia inżynierskie a potem magisterskie na kierunku elektronika i telekomunikacja.

W ramach kierunku realizowane są specjalności:

  • Optoelektronika
  • Systemy automatyki
  • Systemy elektroniczne i telekomunikacyjne

Absolwent kierunku Elektronika i Telekomunikacja przygotowany jest, między innymi,  do samodzielnego rozwiązywania problemów w zakresie projektowania,  eksploatacji urządzeń oraz systemów elektronicznych i telekomunikacyjnych (tj. układy FPGA, systemy wbudowane, mikrokontrolery, DSP, sterowniki PLC) z wykorzystaniem nowoczesnych technologii.

Kierunek elektronika i telekomunikacja w Koszalinie

Interesują Cię szczegóły dotyczące kierunków – sprawdź naszą stronę studia techniczne Koszalin. Interesujesz się techniką, chcesz poznać więcej propozycji w tym zakresie na terenie całego kraju zobacz również: Studia techniczne w Polsce. Dla tych, którzy interesują się informatyką odpowiednie informacje na stronie studia informatyczne Koszalin.

Czytaj również

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Koszalinie.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Koszalinie:

Studia w Koszalinie

Kierunki studiów w Koszalinie

Rekrutacja na studia w Koszalinie

Uczelnie Koszalin

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia