AHE w Łodzi (wydział zamiejscowy w Warszawie) – kierunki studiów, rekrutacja

Kształcąca studentów już od prawie 30 lat Akademia Humanistyczno–Ekonomiczna w Łodzi posiada wydział zamiejscowy w Warszawie. Jeśli więc chcesz studiować na nowoczesnej uczelni, która stawia na rozwijanie kreatywności, sprawdź, jakie kierunki możesz wybrać na AHE!

Akademia Humanistyczno–Ekonominczna w Łodzi to nowoczesna, nastawiona przyjaźnie do studentów uczelnia z bogatym doświadczeniem w zakresie kształcenia studentów w rozmaitych dziedzinach. AHE może pochwalić się świetną infrastrukturą, m.in. Centrum Symulacji Medycznej, studio radiowo–telewizyjnym i salami baletowymi – wszystko to po to, aby studenci mogli zdobywać wiedzę i umiejętności w odpowiednim środowisku.

Jednym z priorytetów uczelni jest kreacja przyjaznego, komfortowego środowiska nauki. Umożliwią to nie tylko ww. infrastruktura, ale również wychodzenie potrzebom i preferencjom studentów naprzeciw. Uczelnia prowadzi więc programy stypendialne, ułatwiające studia pod kątem materialnym, oraz współpracę z innymi ośrodkami akademickimi i programy wymiany studentów, dzięki czemu studenci mogą zdobywać doświadczenie zawodowe i odbywać praktyki poza uczelnią i za granicą.

Filia AHE w Warszawie również stara się ułatwiać studiowanie, m.in. poprzez prowadzenie zajęć metodą projektów oraz indywidualnym podejściem do każdego studenta. Wysoką jakość kształcenia zapewnia wyspecjalizowana kadra naukowo–dydaktyczna, a dogodna lokalizacja sprawia, że nawet dojazd na uczelnię nie jest uciążliwy.

Kierunki studiów na zamiejscowym wydziale Łódzkiej AHE w Warszawie:

Studia I stopnia – licencjackie:

Studia online I stopnia:

Sprawdź też inne uczelnie w Warszawie.


Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij na:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia