EdukacjaNoweZ życia uczelni

Akademia Młodych Odkrywców ANS w Pile

Akademia Młodych Odkrywców ANS w Pile to inicjatywa Akademii Nauk Stosowanych im. Stanisława Staszica, skierowana do uczniów klas I-VI szkół podstawowych. Trwa rekrutacja na semestr letni!

Akademia Nauk Stosowanych im. Stanisława Staszica w Pile informuje, że Akademia Młodych Odkrywców ANS w Pile rozpoczęła rekrutację na semestr letni.

Akademia Młodych Odkrywców jest formą zabawy dla dzieci (uczęszczających do klas I-VI szkół podstawowych) połączoną z popularyzacją nauki.

Nauczyciele akademiccy ANS w Pile, specjaliści z różnych dyscyplin oraz pasjonaci edukacji przygotowali dla dzieci cykl zajęć, które odbywać się będą w laboratoriach, pracowniach i salach wykładowych Uczelni (przy ul. Podchorążych 10), gdzie na co dzień kształcą się dorośli studenci.

Studenci Akademii Młodych Odkrywców zostaną podzieleni na 4 grupy wiekowe. Zajęcia odbywać się będą w soboty w wymiarze 4 h dydaktyczne (raz w miesiącu).
W AMO zaplanowano 4 zjazdy weekendowe oraz uroczyste zakończenie roku akademickiego.

Formularz zgłoszeniowy, regulamin AMO, szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji, a także listę najbardziej nurtujących Państwa pytań oraz odpowiedzi na nie można znaleźć na stronie internetowej: amo.ans.pila.pl

ZOBACZ RÓWNIEŻ: AKADEMIA NAUK STOSOWANYCH IM. STANISŁAWA STASZICA W PILE – REKRUTACJA NA STUDIA, AKTUALNOŚCI

CZYTAJ TAKŻE:

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia