Kierunki studiówKierunki studiów CzęstochowaStudia CzęstochowaUczelnieUczelnie CzęstochowaUczelnie niepubliczne

Akademia Polonijna w Częstochowie – rekrutacja, kierunki studiów

Nagradzana rokrocznie certyfikatem “Uczelnia Liderów” Akademia Polonijna z Częstochowy posiada niezwykle bogatą ofertę edukacyjną. Zobacz, które z prowadzonych przez nią kierunków interesują Cię najbardziej!

Akademia Polonijna stara się wyjść naprzeciw przyzwyczajeniom i potrzebom studentów na każdym kroku. Uczelnia oferuje m.in. wirtualny dostęp do wszystkich materiałów naukowych studentom danego kierunku oraz możliwość bezpośredniej komunikacji z wykładowcami on-line, co znacznie ułatwia studentom organizację pracy oraz połączenie studiów i życia osobistego. Uczelnia oferuje również możliwość uzyskania stypendium, które może znacząco zmniejszyć koszty edukacji.

Świetna organizacja działania uczelni i dostosowanie programu studiów do sytuacji na rynku pracy są podstawą uzyskania tytułu “Uczelni Liderów”, którego uzyskaniem uczelnia może pochwalić się już od wielu lat mimo corocznej ewaluacji pod tym kątem. Akademia Polonijna przyciąga nie tylko studentów z Polski, ale również z zagranicy. Międzynarodowy charakter uczelni jest również widoczny w oferowaniu studentom możliwości odbycia praktyk lub części studiów za granicą w ramach programu Erasmus+.

Studia I stopnia i studia jednolite magisterskie

Studia w języku angielskim, podwójne i podyplomowe:

Akademia Polonijna organizuje również studia prowadzone w języku angielskim, podwójne i podyplomowe. Aby poznać ofertę kierunków należy skontaktować się bezpośrednio z uczelnią. Dane kontaktowe są dostępne m.in. tutaj.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Częstochowie:

Studia w Częstochowie

Kierunki studiów w Częstochowie

Rekrutacja na studia w Częstochowie

Uczelnie Częstochowa

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij na:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia