NowePokazy i wystawyStudia artystyczneStudia KatowiceZ życia uczelni

Akademia Śląska zaprasza na Fashion Fever ’24

Fashion Fever ’24 to wydarzenie, które jest świetną okazją, by zapoznać się z twórczością studentów Akademii Śląskiej, studiujących na kierunkach wzornictwo – projektowanie ubioru, architektura wnętrz oraz grafika.

Akademia Śląska w dniu 14 czerwca o godz. 19:00 zaprasza na FASHION FEVER ’24 – gorączkę studenckiej mody w Akademii Śląskiej. Utalentowani studenci kierunku Wzornictwo – Projektowanie Ubioru zaprezentują autorskie kolekcje na prawdziwym wybiegu. Każda z kreacji to rezultat wielu miesięcy pracy, twórczego poszukiwania i eksperymentowania z formą, kolorem i materiałem.

Ideą wydarzenia jest nie tylko podziwianie niezwykłych stylizacji, ale również spotkania z młodymi talentami, które już wkrótce mogą podbić światowe wybiegi. Fashion Fever ’24 uświetnią liczne atrakcje, w tym muzyka na żywo oraz możliwość rozmów z projektantami, którzy chętnie opowiedzą o swoich inspiracjach i drodze twórczej.

Dodatkowo, w trakcie pokazu w Śląskiej Galerii Akademickiej rozpocznie się wystawa towarzysząca studentów architektury wnętrz, którzy zaprojektowali scenografię wydarzenia, tworząc prostą i graficzną oprawę dla kolekcji ubrań. W ramach FF’24 organizatorzy zapraszają również na wystawę prac studentów grafiki, które stanowią doskonałe tło dla inspirujących dyskusji.

Dołączcie do wydarzenia i wspierajcie z nami młode talenty!
https://www.facebook.com/share/rqQLG4EdE76cK5mu

Data i miejsce:
14 czerwca, godz. 19.00
Akademia Śląska | ul. Rolna 43, Katowice | Hol główny
Wstęp FREE!

Plakat autorstwa studentki kierunku Grafika – Mai Stępień.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: AKADEMIA ŚLĄSKA – AKTUALNOŚCI, REKRUTACJA NA STUDIA

CZYTAJ TAKŻE:

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Katowicach:

Studia w Katowicach

Kierunki studiów w Katowicach

Rekrutacja na studia w Katowicach

Uczelnie Katowice / woj. śląskie

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia