Drzwi otwarte na uczelniach 2024KarieraNowerekrutacja 2024Rekrutacja PłockStudia PłockStudia techniczneStudia WarszawaTargi pracy

Drzwi Otwarte i Targi Pracy – Politechnika Warszawska – Filia w Płocku

Filia Politechniki Warszawskiej w Płocku zaprasza we wtorek 26 marca 2024 roku na Drzwi Otwarte, Targi Pracy oraz Jubileusz X-lecia Studenckiego Centrum Nauki.

Politechnika Warszawska informuje, że w dniu 26 marca 2024 roku (wtorek) w filii PW w Płocku odbędą się Drzwi Otwarte. Wydarzeniu towarzyszyć będą także Targi Pracy oraz Jubileusz X-lecia Studenckiego Centrum Nauki.

W tym roku płockie Drzwi Otwarte i Targi Pracy zostały połączone w jedno duże wydarzenie – Nauka i Praca dla Ciebie. Dzięki temu podczas jednej wizyty można zdobyć wiedzę o Filii w Płocku, oferowanych przez nią kierunkach studiów i aktywnościach poza zajęciami oraz o perspektywach zawodowych po ukończeniu studiów i oczekiwaniach pracodawców.

Uczestnicy będą mogli porozmawiać ze studentami i pracownikami Politechniki w Płocku oraz przedstawicielami firm. W programie znalazły się także prezentacje osiągnięć kół naukowych, możliwość konsultacji z doradcami zawodowymi oraz zwiedzanie laboratoriów i pracowni w Gmachu Głównym Filii przy ul. Łukasiewicza 17 (godz. 10.00–14.00) oraz w Gmachu Mechaniki przy ul. Jachowicza 2 (godz. 12.00–14.00). 

Na wydarzenie organizatorzy zapraszają uczniów, nauczycieli, studentów i absolwentów – wszystkich, którzy są #zawszeciekawi tym, czym żyje i zajmuje się płocka Filia Politechniki Warszawskiej. 

Więcej informacji znajdziesz na stronie Uczelni.

Bądź na bieżąco – dołącz do wydarzenia na Facebooku!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: POLITECHNIKA WARSZAWSKA – AKTUALNOŚCI, REKRUTACJA NA STUDIA

CZYTAJ TAKŻE – Drzwi otwarte / dni otwarte na uczelniach 2024:

Studia w Warszawie

Kierunki studiów w Warszawie

Rekrutacja na studia w Warszawie

Uczelnie Warszawa

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia