Kierunki studiów WrocławStudia społeczneStudia Wrocław

Komunikacja wizerunkowa – Uniwersytet Wrocławski

Jeśli swoją przyszłość zawodową widzisz w sektorze public relations, reklamy i brandingu – wybierz kierunek komunikacja wizerunkowa na Uniwersytecie Wrocławskim.

Komunikacja wizerunkowa to unikatowa w skali kraju propozycja studiów, Program kierunku został zaprojektowany w bliskiej współpracy z praktykami i w odniesieniu do światowych wzorców nauki w tym zakresie. Kształci specjalistów zarządzających komunikacją i wizerunkiem oraz pracowników sektora creative industries.

Będziesz uczestniczyć przede wszystkim w zajęciach praktycznych i warsztatowych, które uczą funkcjonowania na rynku pracy. Będziesz mieć możliwość współpracy z agencjami PR i reklamy, a zajęcia będą bezpośrednio odwoływać się do najnowszych trendów w badaniach komunikacji, mediów, reklamy i public relations. Studia charakteryzuje duża elastyczność programu, a wiedzę pomoże Ci zgłębiać otwarta kadra dydaktyczna, dzięki czemu rozwiniesz swoje indywidualne kompetencje i zainteresowania.

Specjalizacje:

  • Branding
  • Communication Design (projektowanie komunikacji)
  • Public Relations

Absolwent kierunku komunikacja wizerunkowa znajdzie pracę w agencjach brandingowych, PR oraz Communication Design, a także w studiach projektowych i graficznych, mediach tradycyjnych i elektronicznych, domach mediowych oraz agencjach badań rynku i konsumentów. Będzie mógł pracować także w charakterze rzecznika prasowego i doradcy wizerunkowego.

Zasady rekrutacji na kierunek obejmują konkurs świadectw z takich przedmiotów jak: jeden do wyboru spośród historia, historia sztuki, geografia, wiedza o społeczeństwie, matematyka, biologia, chemia, filozofia oraz język polski oraz język obcy. Wszystkie przedmioty mają taką samą wagę. Jeśli egzamin z danego przedmiotu zdawany był na dwóch poziomach, pod uwagę brany będzie wynik korzystniejszy.

Strona kierunku: KOMUNIKACJA WIZERUNKOWA , Uniwersytet Wrocławski

Materiały: opis kierunku na stronie Uczelni

Więcej informacji o innych kierunkach społecznych we Wrocławiu, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: studia społeczne Wrocław. Interesujesz się zagadnieniami związanymi z tkanką życia społecznego, bezpieczeństwem, mediami, komunikacją i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia społeczne.

CZYTAJ TAKŻE:

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Wrocławiu.

Poznaj inne propozycje kierunków:

Studia humanistyczne Wrocław
Studia z zarządzania Wrocław
Studia filologiczne Wrocław
Uniwersytet Wrocławski

Zobacz również inne treści poświęcone studiom we Wrocławiu:

Studia we Wrocławiu

Kierunki studiów we Wrocławiu

Rekrutacja na studia we Wrocławiu

Uczelnie Wrocław

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia