Kierunki studiów OlsztynnewStudia logistyczneStudia Olsztyn

Logistyka w Olsztynie

Wybierając studia na kierunku logistyka, masz szansę zdobyć umiejętności poszukiwane na rynku pracy. W dzisiejszym globalnym rynku biznesu efektywne zarządzanie łańcuchem dostaw staje się kluczowym elementem sukcesu.

Dlaczego warto wybrać studia na kierunku logistyka, które prowadzi Olsztyńska Szkoła Wyższa? Dynamicznie rozwijające się firmy poszukują wykwalifikowanych specjalistów logistycznych, którzy potrafią optymalizować procesy, kontrolować koszty i zapewniać sprawne funkcjonowanie całej sieci logistycznej.

Studenci przygotowują się do pracy zawodowej w dynamicznie zmieniającym się sektorze TSL. Zdobywają praktyczną wiedzę z zakresu nauk o zarządzaniu i jakości. Poznają istotę podejścia systemowego i procesowego w logistyce, zasady sterowania przepływami informacji, środków finansowych, zasobów ludzkich i materialnych oraz obsługi klienta.

Absolwenci będą dysponować menedżerską wiedzą na temat urządzeń transportu wewnętrznego, infrastruktury transportowej i logistycznej, zintegrowanych systemów transportowo-logistycznych oraz środków transportu zewnętrznego. Wiedza w tym zakresie będzie wzbogacona o praktyczne umiejętności stosowania nowoczesnych technik i metod menedżerskich oraz korzystania z narzędzi informatycznych.

Specjalności:

  • Logistyka handlu i spedycja,
  • Logistyka i organizacja produkcji.

Perspektywy zawodowe:

  • specjalista do spraw logistyki,
  • specjalista ds. organizacji i planowania produkcji,
  • specjalista ds. zaopatrzenia, transportu i magazynowania,
  • specjalista do spraw doskonalenia organizacji,
  • specjalista do spraw organizacji i rozwoju przemysłu,
  • specjalista do spraw organizacji i rozwoju transportu,
  • specjalista transportu wewnętrznego i magazynowania,
  • specjalista do spraw marketingu i handlu.

Kierunek studiów logistyka w Olsztynie

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: Studia logistyczne Olsztyn. Interesuje cię spedycja, transport, logistyka – zarządzanie łańcuchami dostaw i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia logistyczne.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Logistyka w Opolu

Gdzie studiować kierunek logistyka w Opolu? Mają go w swoich ofertach edukacyjnych cztery…

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Olsztynie.

Studia w Olsztynie

Kierunki studiów w Olsztynie

Rekrutacja na studia w Olsztynie

Uczelnie Olsztyn

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia