Kierunki studiów w Olsztynie

Nauka w szkole średniej dobiega końca. Jakie studia wybrać w Olsztynie? Dzięki nam możesz poznać kierunki studiów w Olsztynie, zarówno studia dzienne (stacjonarne) jak i zaoczne, czyli niestacjonarne. U nas dowiesz się więcej o kierunkach na uczelniach publicznych i niepublicznych w Olsztynie. Liderem nauczania jest oczywiście największa w regionie uczelnia : Uniwersytet Warmińsko-Mazurski (UWM),ale może skusi Cię któraś propozycja uczelni niepaństwowej. Do wyboru masz wiele rodzajów studiów; studia humanistyczne, studia społeczne, studia techniczne, studia przyrodnicze, studia ścisłe, studia medyczne, studia artystyczne, studia ekonomiczne, studia muzyczne, studia rolnicze, studia prawnicze, studia filologiczne, studia hotelarskie, studia turystyczne, studia sportowe, studia teologiczne. Wybierz z głową, by nie stracić roku.

Popularne kierunki studiów w Olsztynie

Rodzaje studiów w Olsztynie

Masz problem z wyborem kierunku studiów w Olsztynie? Przygotowaliśmy dla Was podział kierunków zgodnie z ich rodzajem. Może ułatwi to wybór kierunku odpowiadającego Waszym zainteresowaniom.

Kierunki studiów w Olsztynie i woj. warmińsko-mazurskim - rok akademicki 2024/2025


Uczelnie zmieniają swoje nazwy, powstają nowe kierunki, inne są usuwane z oferty. Próbujemy na bieżąco to opanować, stąd kolejne aktualizacje. Ostatnia aktualizacja: 25 kwietnia 2024.

Rekrutacja na studia w Olsztynie

Więcej o kierunkach - Olsztyn