Turystyka i rekreacja w Olsztynie

Zastanawiasz się, czy studia na kierunku turystyka i rekreacja w Olsztynie będą dla Ciebie dobrym wyborem? W tym artykule znajdziesz najważniejsze informacje na ten temat!

Studia na kierunku turystyka i rekreacja proponuje kandydatom Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie. Dowiedz się więcej!

Turystyka i rekreacja na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie (UWM)

Czy warto wybrać turystykę i rekreację na Wydziale Geoinżynierii UWM w Olsztynie? Argumentów za jest wiele. Warto pamiętać, że ludzie mają coraz więcej czasu wolnego i angażują niemałe środki, żeby go przyjemnie spędzić.

Na 3-letnich studiach licencjackich będziesz mieć możliwość zdobycia kwalifikacji zawodowych i rozwinięcia wielu zainteresowań, m.in. w zakresie: geografii turystycznej, aktywności rekreacyjnej i sportu, ochrony środowiska czy zarządzania turystyką.

Marzysz, by spędzić część studiów za granicą? W ramach programu Erasmus+ możesz wyjechać do Turcji, Hiszpanii, Portugalii, Chorwacji, Niemiec lub na Węgry.

Po studiach możesz założyć firmę lub znaleźć zatrudnienie w instytucjach związanych z obsługą turystów: biurach podróży, hotelach, agencjach eventowych i kulturalnych, ośrodkach sportowych, możesz zostać przewodnikiem, pilotem wycieczek, związać swoją przyszłość z administracją samorządową, która kreuje rozwój oferty turystycznej regionu. Możesz pracować jako instruktor niezliczonych form rekreacji.

Kierunek turystyka i rekreacja w Olsztynie

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: Studia turystyczne Olsztyn. Interesujesz się różnymi formami ruchu turystycznego, myślisz o tym, by go w przyszłości organizować i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia turystyczne w Polsce.

CZYTAJ TAKŻE:

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Olsztynie.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Olsztynie:

Studia w Olsztynie

Kierunki studiów w Olsztynie

Rekrutacja na studia w Olsztynie

Uczelnie Olsztyn

Czemu nie? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia