Kierunki studiów OlsztynStudia OlsztynStudia techniczne

Energetyka w Olsztynie

Zainteresowani podjęciem studiów w Olsztynie na kierunku energetyka z pewnością będą zadowoleni. Studia można rozpocząć na Wydziale Nauk Technicznych UWM.

Energetyka na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie

Na kierunku energetyka kształci się studentów w dziedzinach: nauka o materiałach, elektrotechnika, elektronika, automatyka, termodynamika, gospodarka energetyczna, technologia i projektowanie maszyn energetycznych, energetyka cieplna, niekonwencjonalne źródła energii oraz ekologia.

Kierunek przygotowuje studentów do rozwiązywania problemów inżynierskich z zakresu energetyki, techniki cieplnej oraz nauk technicznych, które mają zastosowanie w projektowaniu, budowie, remontach maszyn i urządzeń, instalacji elektrycznych i sprzedaży energii.

Absolwent jest przygotowany do pracy w przedsiębiorstwach zajmujących się eksploatacją systemów energetycznych w zakładach związanych z wytwarzaniem, przetwarzaniem, przesyłaniem i dystrybucją energii. Absolwent może znaleźć zatrudnienie w firmach zajmujących się produkcją oraz dystrybucją energii w działach mechaniczno-energetycznych.

Kierunek energetyka w Olsztynie

Interesują Cię szczegóły dotyczące kierunków – sprawdź naszą stronę studia techniczne Olsztyn. Interesujesz się techniką, chcesz poznać więcej propozycji w tym zakresie na terenie całego kraju zobacz również: Studia techniczne w Polsce. Dla tych, którzy interesują się informatyką odpowiednie informacje na stronie studia informatyczne Olsztyn.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Mechatronika w Olsztynie

Studia inżynierskie na kierunku mechatronika to świetna, interdyscyplinarna i przyszłościowa…

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Olsztynie.

Studia w Olsztynie

Kierunki studiów w Olsztynie

Rekrutacja na studia w Olsztynie

Uczelnie Olsztyn

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia