Kierunki studiów OlsztynnewStudia OlsztynStudia techniczneTOP OlsztynTop studia

Mechanika i budowa maszyn w Olsztynie

Przeglądasz techniczne kierunki studiów w Olsztynie? Sprawdź, czy mechanika i budowa maszyn może być dobrą propozycją dla Ciebie.

Studia na kierunku mechanika i budowa maszyn prowadzi Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie.

Mechanika i budowa maszyn na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie (UWM)

Studia na kierunku mechanika i budowa maszyn, proponowane przez Wydział Nauk Technicznych UWM w Olsztynie obejmują zagadnienia z zakresu mechaniki oraz technologii, organizacji produkcji, nowoczesnych metod i technik wytwarzania wspomaganego technikami komputerowymi.

Student zdobywa umiejętności rozwiązywania problemów inżynierskich z zakresu projektowania, wytwarzania i eksploatacji maszyn oraz metod sterowania. Student uzyskuje wiedzę z zakresu elektrotechniki, elektroniki, automatyki i robotyki, metrologii i systemów pomiarowych oraz programowania komputerowego.

Absolwent znajdzie zatrudnienie w zakładach przemysłu maszynowego, jednostkach projektowych, konstrukcyjnych i technologicznych, jednostkach odbioru technicznego. Znajdzie zatrudnienie jako inżynier utrzymania ruchu maszyn, specjalista eksploatacji pojazdów i maszyn, projektant urządzeń technicznych.

Absolwent będzie mógł zajmować stanowisko konstruktora, technologa oraz specjalisty zarządzania produkcją.

Kierunek mechanika i budowa maszyn w Olsztynie

Interesują Cię szczegóły dotyczące kierunków – sprawdź naszą stronę studia techniczne Olsztyn. Interesujesz się techniką, chcesz poznać więcej propozycji w tym zakresie na terenie całego kraju zobacz również: Studia techniczne w Polsce. Dla tych, którzy interesują się informatyką odpowiednie informacje na stronie studia informatyczne Olsztyn.

CZYTAJ RÓWNIEŻ

Budownictwo w Olsztynie

Na kierunku budownictwo zapoznasz się nowoczesnymi rozwiązaniami stosowanymi w budownictwie.

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Olsztynie.

Studia w Olsztynie

Kierunki studiów w Olsztynie

Rekrutacja na studia w Olsztynie

Uczelnie Olsztyn

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia