Kierunki studiów OlsztynStudia OlsztynStudia techniczne

Mechatronika w Olsztynie

Studia inżynierskie na kierunku mechatronika to świetna, interdyscyplinarna i przyszłościowa propozycja dla zainteresowanych mechaniką, elektroniką, informatyką, automatyką i robotyką.

Studia na kierunku mechatronika proponuje kandydatom Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie.

Mechatronika na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie

Student kierunku mechatronika, prowadzonego przez Wydział Nauk Technicznych UWM w Olsztynie, otrzymuje wiedzę z zakresu dyscyplin: mechanika, informatyka, elektronika, robotyka, automatyka. Student zdobywa poszerzoną wiedzę w zakresie wykorzystania technik informatycznych w przemyśle, programowania sterowników przemysłowych, projektowania i integracji układów automatyki przemysłowej, programowania manipulatorów i robotów, a także wykorzystania technik komunikacji i przekazywania danych do sterowania, zarządzania i nadzoru urządzeń i linii technologicznych

Absolwent przygotowany jest do rozwiązywania problemów technicznych z zakresu projektowania, wytwarzania, eksploatacji w zakładach produkcyjnych wykorzystujących nowoczesne technologie sterowania, komunikacji, monitorowania i diagnozowania procesów technologicznych. Absolwent znajdzie zatrudnienie w przedsiębiorstwach przemysłowych, w przemyśle samochodowym, kolejowych, jednostkach projektowych.

Kierunek mechatronika w Olsztynie

Interesują Cię szczegóły dotyczące kierunków – sprawdź naszą stronę studia techniczne Olsztyn. Interesujesz się techniką, chcesz poznać więcej propozycji w tym zakresie na terenie całego kraju zobacz również: Studia techniczne w Polsce. Dla tych, którzy interesują się informatyką odpowiednie informacje na stronie studia informatyczne Olsztyn.

CZYTAJ TAKŻE:

Budownictwo w Olsztynie

Na kierunku budownictwo zapoznasz się nowoczesnymi rozwiązaniami stosowanymi w budownictwie.

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Olsztynie.

Studia w Olsztynie

Kierunki studiów w Olsztynie

Rekrutacja na studia w Olsztynie

Uczelnie Olsztyn

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia