Studia ekonomiczne w Olsztynie

Oferta edukacyjna przygotowana przez olsztyńskie uczelnie skupia się na kierunkach dających możliwość szybkiego rozpoczęcia pracy w dziedzinie biznesu. Poznaj ją w tym artykule!

Choć możliwość studiowania na kierunkach ekonomicznych w Olsztynie oferują jedynie dwie uczelnie: państwowy Uniwersytet Warmińsko-Mazurski oraz niepubliczna Olsztyńska Szkoła Wyższa, to każda z tych uczelni pochwalić się może wysokim poziomem oferowanej edukacji i skupieniu na przekazywaniu praktycznej wiedzy. Pasjonatów pięknych krajobrazów szczególnie zainteresuje perspektywa studiowania na UWM, gdyż miasteczko akademickie uczelni – Kortowo – magazyn “National Geographic Traveler” wyróżnił nagrodą w plebiscycie “7 nowych cudów Polski”.

W ofercie uczelni znajduje się tylko kierunek EKONOMIA, jednak na dwóch uczelniach łącznie istnieje możliwość wyboru siedmiu specjalizacji, m.in. Rachunkowość i finanse, Psychologia w biznesie, Analityka gospodarcza czy Biznes i rynki międzynarodowe, co pozwala dostosować program studiów do zainteresowań studenta.

Kierunki studiów ekonomicznych w Olsztynie:

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie studia ekonomiczne Olsztyn.

Interesujesz się ekonomią, finansami i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce? Sprawdź stronę studia ekonomiczne w Polsce!

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Olsztynie:

Studia w Olsztynie

Kierunki studiów w Olsztynie

Rekrutacja na studia w Olsztynie

Uczelnie Olsztyn

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia