Studia ekonomiczne w Olsztynie

Studia na kierunkach ekonomicznych w Olsztynie oferuje Uniwersytet Warmińsko-Mazurski. Właśnie na tej uczelni znaleźć można kierunek. EKONOMIA, . Wśród uczelni niepublicznych kandydatów zainteresować może oferta, którą przygotowała Olsztyńska Szkoła Wyższa im. Józefa Rusieckiego.

Kierunki studiów ekonomicznych w Olsztynie

Jeśli spodziewałeś się, że jest wiele propozycji kierunków studiów ekonomicznych w Olsztynie to się rozczarujesz. Nasz lista ogranicza się do dwóch pozycji.

  • EKONOMIA, Olsztyńska Szkoła Wyższa
  • EKONOMIA, Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie

Kilka zdań o studiach na kierunku ekonomia z oferty Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego.

Studiując na kierunku  Ekonomia można uzyskać wszechstronną wiedzę z zakresu teorii ekonomii oraz istoty, uwarunkowań i praw procesu gospodarowania. Student poznaje zasady gospodarowania zasobami finansowymi, ludzkimi, materialnymi, jest przygotowywany do prowadzenia analiz ekonomicznych, formułowania opinii dotyczących problemów gospodarczych w skali mikro i makroekonomicznej, podejmowania racjonalnych decyzji gospodarczych. Proces kształcenia przygotowuje do pracy w przedsiębiorstwach, organizacjach i instytucjach (publicznych i pozarządowych), zarówno w kraju jak i za granicą.

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach dowiesz się na stronie: studia ekonomiczne Olsztyn. Interesujesz się ekonomią, finansami i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia ekonomiczne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zbliżające się wydarzenia