Studia ekonomiczne w Białymstoku

Praktycznie każda rekrutacja na studia potwierdza, że kierunki ekonomiczne cieszą się nieustającą popularnością. I nie dziwne – studia ekonomiczne to obszar dający możliwości pracy w wielu dziedzinach: w zakresie ekonomii, marketingu, ubezpieczeń, finansów, rachunkowości, bankowości, międzynarodowych stosunków gospodarczych.

Kierunki ekonomiczne w stolicy Podlasia to przede wszystkim propozycja Uniwersytetu w Białymstoku. Oferuje ona aż cztery kierunki związane z ekonomią: EKONOMICZNO-PRAWNY, EKONOMIA, MIĘDZYNARODOWE STOSUNKI PRAWNE oraz INFORMATYKA I EKONOMETRIA. Propozycję w zakresie studiów ekonomicznych posiada również Politechnika Białostocka, prowadząca kierunek INFORMATYKA I EKONOMETRIA. Z białostockich uczelni niepublicznych oferty prezentują Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania oraz Wyższa Szkoła Ekonomiczna.

Studiując ekonomię na Uniwersytecie w Białymstoku, a dokładniej na Wydziale Ekonomii i Finansów UwB, zdobędziesz wiedzę o zasadach funkcjonowania gospodarki, będziesz analizować procesy gospodarcze z punktu widzenia gospodarki narodowej i globalnej.

Kierunki studiów ekonomicznych w Białymstoku

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: studia ekonomiczne Białystok.

Jeśli interesujesz się ekonomią, finansami i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia ekonomiczne w Polsce.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Białymstoku:

Studia w Białymstoku

Kierunki studiów w Białymstoku

Rekrutacja na studia w Białymstoku

Uczelnie Białystok

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zbliżające się wydarzenia