Studia ekonomiczne w Toruniu

Zastanawiasz się, jakie kierunki studiów ekonomicznych są prowadzone w Toruniu? Sprawdź pełną ofertę toruńskich uczelni w dziedzinie ekonomii w tym artykule!

Kierunki ekonomiczne w Toruniu są prowadzone przede wszystkim na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika: Prowadzi on bowiem kierunki EKONOMIA, FINANSE I RACHUNKOWOŚĆ oraz KOMUNIKACJA I PSYCHOLOGIA W BIZNESIE. Zainteresowani studiowaniem w mniejszych grupach, które zwykle oferują uczelnie niepubliczne powinni zainteresować się FINANSOM I RACHUNKOWOŚCI, prowadzonym w jęz. polskim i angielskim w Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu.

W trakcie nauki zyskasz cenne doświadczenie, odbywając praktyki i wizyty studyjne. W czasie zajęć poznasz nowoczesne rozwiązania biznesowe i specjalistyczne oprogramowanie. Program studiów dopasowany jest do zmieniających się warunków rynkowych i oczekiwań pracodawców. Zrealizujesz studia, współpracując z najlepszymi firmami w regionie.

Wyższa Szkoła Bankowa w Toruniu

Kierunki studiów ekonomicznych w Toruniu

Więcej informacji o innych kierunkach ekonomicznych, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: studia ekonomiczne Toruń. Jeśli interesujesz się ekonomią, finansami i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, sprawdź – studia ekonomiczne w Polsce.

CZYTAJ RÓWNIEŻ

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Toruniu:

Studia w Toruniu

Kierunki studiów w Toruniu

Rekrutacja na studia w Toruniu

Uczelnie Toruń

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia