Kierunki studiówKierunki studiów CzęstochowaStudia CzęstochowaStudia z zarządzania

Zarządzanie jakością i produkcją – Politechnika Częstochowska

Studia na kierunku Zarządzanie jakością i produkcją pozwalają poznać od strony praktycznej instrumenty rozwiązywania różnorodnych problemów produkcyjnych, które są bardzo przydatne w każdym typie przedsiębiorstw. 

Głównym celem kształcenia na kierunku zarządzanie jakością i produkcją, który ma w swojej ofercie Politechnika Częstochowska, jest rozwijanie i upowszechnianie zagadnień z zakresu problematyki inżynierii jakości i produkcji z naciskiem na nauki o zarządzaniu i jakości.

Studenci tego kierunku poznają metody, którymi można się posłużyć w czasie organizowania i doskonalenia procesu produkcyjnego czy projektowania produktów. Uczą się przeprowadzać różnego rodzaju kontrole w takim procesach oraz oceniać efekt pracy. Twoim atutem będzie elastyczność i otwartość umysłu na nowe rozwiązania i szukanie nowych rozwiązań technicznych i organizacyjnych na styku różnych dyscyplin dzięki interdyscyplinarnemu charakterowi studiów.

Absolwenci mają bardzo duży wybór, jeśli chodzi o miejsca zatrudnienia. Specjalistów w zakresie zarządzania jakością i produkcją szuka praktycznie każde przedsiębiorstwo.

Perspektywy zawodowe:

  • małe, średnie i duże przedsiębiorstwa produkcyjne i usługowe,
  • jednostki projektowe i doradcze zajmujące się inżynierią jakości i produkcji,
  • jednostki gospodarcze oraz administracyjne, w których wymagana jest wiedza techniczna, ekonomiczna i informatyczna oraz umiejętności organizacyjne.

Kierunek zarządzanie jakością i produkcją w Częstochowie

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: Studia zarządzanie Częstochowa. Interesujesz się problemami zarządzania i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia z zarządzania w Polsce.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Częstochowie.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Częstochowie:

Studia w Częstochowie

Kierunki studiów w Częstochowie

Rekrutacja na studia w Częstochowie

Uczelnie Częstochowa

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia