Kierunki studiów CzęstochowaStudia CzęstochowaStudia z zarządzania

Zarządzanie – Politechnika Częstochowska

Studia na kierunku zarządzanie pozwalają zdobyć teoretyczną i praktyczną wiedzę z zakresu nauk o zarządzaniu i naukach pokrewnych dotyczącą istoty, prawidłowości, problemów funkcjonowania organizacji – przedsiębiorstw, instytucji publicznych, organizacji non-profit. 

Kierunek studiów zarządzanie, który proponuje kandydatom Politechnika Częstochowska, przygotowuje do realizacji podstawowych funkcji zarządzania procesami, przedsięwzięciami w organizacjach o charakterze gospodarczym, administracyjnym oraz instytucjami publicznymi i samorządowymi.

Studenci poznają narzędzia wspomagające umiejętność rozpoznawania, diagnozowania i rozwiązywania problemów gospodarowania zasobami ludzkimi, rzeczowymi czy finansowymi organizacji. W trakcie studiów nabywają umiejętności skutecznego komunikowania się, negocjowania i przekonywania do pracy w zespole, a także zarządzania ryzykiem w organizacji.

Specjalności:

  • Przedsiębiorczość i zarządzanie małym i średnim przedsiębiorstwem
  • Zarządzanie działalnością marketingową przedsiębiorstwa
  • Zarządzanie instytucjami publicznymi i samorządowymi
  • Zarządzanie kadrami

Perspektywy zawodowe:

  • specjalista w zakresie organizacji i zarządzania firmą,
  • menedżer,
  • kierownik średniego szczebla,
  • własna działalność gospodarcza.

Kierunek zarządzanie w Częstochowie

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: Studia zarządzanie Częstochowa. Interesujesz się problemami zarządzania i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia z zarządzania w Polsce.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Częstochowie.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Częstochowie:

Studia w Częstochowie

Kierunki studiów w Częstochowie

Rekrutacja na studia w Częstochowie

Uczelnie Częstochowa

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia