Kierunki studiów CzęstochowanewStudia CzęstochowaStudia techniczneStudia z zarządzaniaTOP CzęstochowaTop studia

Zarządzanie i inżynieria produkcji w Częstochowie

Planujesz w przyszłej pracy zawodowej łączyć umiejętności menedżerskie, techniczne i informatyczne? Interesuje Cię kierunek zarządzanie i inżynieria produkcji w Częstochowie? Dowiedz się więcej!

Czy warto studiować zarządzanie i inżynierię produkcji?

Zarządzanie i inżynieria produkcji to nowoczesny, popularny i interdyscyplinarny kierunek menedżerski. Zagadnienia zarządzania, ekonomii, prawa i organizacji produkcji są wykładane w połączeniu z problematyką techniczną właściwą dla inżyniera mechanika. Uzyskana w czasie studiów wiedza menedżerska i informatyczna daje absolwentom gwarancje dobrego rozumienia mechanizmów funkcjonowania rzeczywistych procesów wytwórczych i informatycznych zachodzących w przedsiębiorstwach.

Gdzie studiować kierunek zarządzanie i inżynieria produkcji w Częstochowie?

Kierunek zarządzanie i inżynieria produkcji ma w swojej ofercie Politechnika Częstochowska. Co musisz wiedzieć, zanim podejmiesz decyzję o wyborze tego kierunu.

Zarządzanie i inżynieria produkcji na Politechnice Częstochowskiej

Studia na kierunku zarządzanie i inżynieria produkcji, które prowadzi Wydział Inżynierii Produkcji i Technologii Materiałów Politechniki Częstochowskiej, to interdyscyplinarna i popularna na świecie propozycja. Absolwenci tego kierunku są poszukiwani na rynku pracy ze względu na istniejące i stale rosnące zapotrzebowanie na specjalistów łączących wykształcenie techniczne z wiedzą z zakresu zarządzania oraz umiejętnością wykorzystania nowoczesnych narzędzi informatycznych.

Studia na tym kierunku przygotują Cię do aktualnych, jak i przyszłych potrzeb zgłaszanych przez pracodawców. Będziesz również gotowy do pełnienia funkcji kierowniczych oraz do nadzorowania procesów oraz projektów. Zdobędziesz wiedzę i umiejętności, które pozwolą Ci na elastyczne dopasowanie do zmieniających się warunków i wymagań.

Jako absolwent zarządzania i inżynierii produkcji będziesz przygotowany do podjęcia pracy we wszystkich rodzajach przedsiębiorstw (produkcyjnych, handlowych i usługowych). Dobrze odnajdziesz się również w zadaniach realizowanych przez jednostki doradcze i projektowe oraz jednostki administracji, w których wymagana jest wiedza techniczna oraz umiejętności organizacyjne.

Zakresy kształcenia na studiach I stopnia:

  • Zarządzanie systemami produkcyjnymi
  • Zarządzanie logistyczne w przedsiębiorstwie

Kierunek zarządzanie i inżynieria produkcji w Częstochowie

Więcej informacji o kierunkach, innych propozycjach studiów z zakresu nauk o zarządzaniu, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: studia zarządzanie Częstochowa. Interesujesz się zagadnieniami dotyczącymi zarządzania, myślisz o karierze w zarządzaniu i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz: studia zarządzanie w Polsce.

Czytaj także:

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Częstochowie.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Częstochowie:

Studia w Częstochowie

Kierunki studiów w Częstochowie

Rekrutacja na studia w Częstochowie

Uczelnie Częstochowa

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia