Kierunki studiów Opolerodzaje studiów OpoleStudiaStudia OpoleStudia przyrodnicze

Studia przyrodnicze w Opolu

Studia przyrodnicze proponuje Uniwersytet Opolski. Wydział Przyrodniczo-Techniczny UO przygotował dla kandydatów studia z zakresu ochrony środowiska.

Kandydaci na studia przyrodnicze w Opolu mogą liczyć na propozycje przygotowane przez Uniwersytet Opolski. Zależnie od swoich zainteresowań mogą wybrać ochronę środowiska (na którym to kierunku, zależnie od wybranej specjalizacji, mogą pokierować swoją przyszłą karierą zawodową na jedną z czterech ścieżek: gleboznawstwo i ochrona gleb; gospodarka odpadami i ściekami; monitoring i zarządzanie środowiskiem; zagospodarowanie przestrzenne) .

Kierunki studiów przyrodniczych w Opolu

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: Studia przyrodnicze Opole. Interesujesz się przyrodą, ochroną środowiska i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia przyrodnicze w Polsce.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Opolu.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Opolu:

Studia w Opolu

Kierunki studiów w Opolu

Rekrutacja na studia w Opolu

Uczelnie Opole

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia