Kierunki studiów ToruńStudia ToruńStudia turystyczne

Turystyka i rekreacja w Toruniu

Chcesz wybrać studia na kierunku turystyka i rekreacja w Toruniu? Zastanawiasz się, która toruńska uczelnia będzie dla Ciebie najlepszym wyborem?

Studia na kierunku turystyka i rekreacja proponują kandydatom Uniwersytet Mikołaja Kopernika oraz uczelnia niepubliczna – Uniwersytet WSB Merito Toruń. Dowiedz się więcej!

Turystyka i rekreacja na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika

  • studia dla osób dynamicznych, aktywnych, pełnych pomysłów i ciekawych świata
  • dobre przygotowanie teoretyczne i praktyczne dające wiele możliwości zdobycia interesującej pracy o dużych perspektywach
  • samorealizowanie się w różnych formach działalności gospodarczej i społecznej

Absolwenci turystyki i rekreacji to przyszli menedżerowie, rezydenci, piloci, animatorzy, agenci, organizatorzy, wykładowcy, instruktorzy i trenerzy o szerokich kompetencjach zawodowych.

Absolwent turystyki i rekreacji to osoba kreatywna i komunikatywna, mająca szerokie perspektywy zawodowe w: przedsiębiorstwach turystycznych, biurach podróży, hotelach, ośrodkach wypoczynkowych i rekreacyjnych, klubach sportowych i fitness, centrach odnowy biologicznej, gospodarstwach agroturystycznych, administracji rządowej i samorządowej, organizacjach i fundacjach społecznych oraz własnej działalności gospodarczej.

Turystyka i rekreacja – Uniwersytet WSB Merito Toruń

Studiowanie kierunku turystyka i rekreacja na Uniwersytecie WSB Merito Toruń to możliwość realizowania jednej ze ścieżek kształcenie związanej z bardzo konkretnymi zainteresowaniami.

Dowiedz się więcej o kierunku z filmu i poznaj proponowane specjalności

Specjalności:

Kierunek turystyka i rekreacja w Toruniu

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: Studia turystyczne Toruń. Interesujesz się różnymi formami ruchu turystycznego, myślisz o tym, by go w przyszłości organizować i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia turystyczne w Polsce.

CZYTAJ RÓWNIEŻ

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Toruniu.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Toruniu:

Studia w Toruniu

Kierunki studiów w Toruniu

Rekrutacja na studia w Toruniu

Uczelnie Toruń

Czemu nie? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia