Kierunki studiówKierunki studiów RadomStudia RadomStudia turystyczne

Turystyka i rekreacja w Radomiu

Myślisz o tym by podjąć studia na kierunku turystyka i rekreacja? Interesują Cię studia turystyczne w Radomiu? Dowiedz się więcej!

Kierunek turystyka i rekreacja ma w swojej ofercie Uniwersytet Radomski.

Turystyka i rekreacja na Uniwersytecie Radomskim

Studiując na kierunku turystyka i rekreacja na Uniwersytecie Radomskim zdobędziesz wiedzę i umiejętności z zakresu organizacji imprez turystycznych i rekreacyjnych, projektowania oferty turystycznej, funkcjonowania i zarządzania przedsiębiorstwem turystycznym, wykorzystania i kreowania innowacyjnych rozwiązań w funkcjonowaniu przedsiębiorstw z branży turystycznej.

Nauczysz się również tworzyć narzędzia informatyczne dla celów sprawnego funkcjonowania przedsiębiorstw turystycznych, sposobów pozyskiwania i metod analizowania zróżnicowanych danych związanych z branżą turystyczną, prognozowania zjawisk mających wpływ na rozwój branży turystycznej w skali makro i mikro.

Zyskasz znajomość i dobrą komunikację w językach obcych, pracy w zespole, rozumienia potrzeb i zachowań ludzkich, właściwego reagowania i rozwiązywania sytuacji konfliktowych.

Jako absolwent będziesz dobrze przygotowana/przygotowany do podjęcia pracy w biurach turystycznych, hotelach, ośrodkach wypoczynkowych, sportowych i rekreacyjnych, organizacjach turystycznych, obiektach uzdrowiskowych, centrach rekreacji i odnowy biologicznej, gospodarstwach agroturystycznych, instytucjach państwowych i samorządowych, a także fundacjach i stowarzyszeniach. Praca zapewni Ci wiele satysfakcji  i niezapomnianych przeżyć. Będziesz miała/miał możliwość odkrycia świata, wielu fantastycznych i inspirujących miejsc, poznania interesujących ludzi oraz obcowania z ich kulturą i zwyczajami.

Kierunek turystyka i rekreacja w Radomiu

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: Studia turystyczne Radom. Interesujesz się różnymi formami ruchu turystycznego, myślisz o tym, by go w przyszłości organizować i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia turystyczne.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Radomiu.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Radomiu:

Studia w Radomiu

Kierunki studiów w Radomiu

Rekrutacja na studia w Radomiu

Uczelnie Radom

Czemu nie? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia