Kierunki studiów BiałystoknewRodzaje studiów BiałystokStudiaStudia BiałystokStudia logistyczne

Studia logistyczne w Białymstoku

Gdzie pójść na studia logistyczne w Białymstoku? Ofertę tego rodzaju studiów posiada Politechnika Białostocka (Wydział Inżynierii Zarządzania PB). To jedyna propozycja, jaką można wybrać.

Specjaliści branży TSL są niezmiennie jednymi z najbardziej poszukiwanych przez pracodawców na rynku pracy. Jeśli uważasz, że studia na kierunku logistyka mogą być dla Ciebie doskonałym początkiem kariery, Politechnika Białostocka będzie świetnym wyborem. Poznaj dokładniej właśnie te studia logistyczne w Białymstoku!

Logistyka na Politechnice Białostockiej

Na tym kierunku studiów zdobędziesz gruntowne przygotowanie teoretyczne i praktyczne o charakterze inżynierskim, w szczególności wiedzę i umiejętności niezbędne do zarządzania logistycznego na poziomie operacyjnym i zarządzania podmiotami gospodarczymi. Poznasz techniczne aspekty procesów logistycznych, marketingu, organizacji transportu oraz sterowania przepływami towarów i informacji w przedsiębiorstwie. Nauczysz się rozwiązywać realne problemy biznesowe oraz zdobędziesz unikalne kompetencje biorąc udział w zajęciach prowadzonych przez praktyków biznesu.

Perspektywy zawodowe:

  • praca w centrach logistycznych, działach transportu i spedycji dużych zakładów przemysłowych,
  • zatrudnienie w przedsiębiorstwach transportowych,
  • zarządzanie parkami maszynowymi dużych przedsiębiorstw,
  • praca w administracji centralnej i terenowej, zakładach komunikacji publicznej,
  • własna działalność gospodarcza.

Dowiedz się więcej!

Kierunki studiów logistycznych w Białymstoku 2024

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: Studia logistyczne Białystok. Interesuje cię spedycja, transport, logistyka – zarządzanie łańcuchami dostaw i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia logistyczne w Polsce.

Czytaj również:

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Białymstoku.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Białymstoku:

Studia w Białymstoku

Kierunki studiów w Białymstoku

Rekrutacja na studia w Białymstoku

Uczelnie Białystok

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia