Studia artystyczne w Białymstoku

Studia artystyczne to oferta Wydziału Instrumentalno–Pedagogicznego, Edukacji Artystycznej i Wokalistyki, który jest zamiejscowym wydziałem Uniwersytetu Muzycznego w Warszawie. Przykładowe kierunki, na których można realizować swoje pasje to: WOKALISTYKA, INSTRUMENTALISTYKA, EDUKACJA ARTYSTYCZNA W ZAKRESIE SZTUKI MUZYCZNEJ.

Swój zamiejscowy wydział posiada również w Białymstoku Akademia Teatralna w Warszawie. Na Wydziale Sztuki Lalkarskiej można podjąć naukę na kierunkach AKTORSTWO, TECHNOLOGIA TEATRU LALEK, REŻYSERIA. Kandydatów mogą zainteresować również studia na kierunku GRAFIKA, które proponuje Politechnika Białostocka.

Kierunki studiów artystycznych w Białymstoku

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach dowiesz się na stronie: Studia artystyczne Białystok. Interesujesz się sztuką zarówno w kontekście sztuk plastycznych lub muzycznych i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia artystyczne.

Czytaj także:

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Białymstoku.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Białymstoku:

Studia w Białymstoku

Kierunki studiów w Białymstoku

Rekrutacja na studia w Białymstoku

Uczelnie Białystok

Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia