Kryminologia w Olsztynie

Tradycja studiowania kryminologii nie jest długa, ale już od pierwszego roku, gdy można było podjąć te studia, cieszyły się one dużą popularnością wśród kandydatów. Która uczelnia w Olsztynie proponuje ten kierunek? Sprawdź w artykule.

Jeśli chcesz studiować kryminologię w Olsztynie swoją uwagę warto skupić na propozycji, którą dla kandydatów przygotował Uniwersytet Warmińsko-Mazurski.

Podstawowe informacje o tym kierunku

  • Nowatorski kierunek studiów;
  • 3-letnie studia zakończone uzyskaniem tytułu licencjata, które doskonale przygotowują do pracy w organach bezpieczeństwa i porządku publicznego;
  • Możliwość korzystania z wyjazdów w ramach programu Erasmus do 16 państw partnerskich (40 uczelni) – m.in. Hiszpania, Włochy, Francja, Portugalia, Malta;
  • Możliwość uczestnictwa w licznych kołach naukowych;
  • Na Wydziale funkcjonują liczne szkoły prawa obcego m.in. francuskiego włoskiego;
  • Możliwość uczestnictwa w licznych wykładach gościnnych wybitnych specjalistów z kraju i świata

Studia realizowane na Wydziale Prawa i Administracji UWM.

Uczelnie prowadzące kierunek kryminologia w Olsztynie

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach dowiesz się na stronie: studia społeczne Olsztyn. Interesujesz się zagadnieniami związanymi z tkanką życia społecznego, bezpieczeństwem, mediami, komunikacją i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia społeczne w Polsce.

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Olsztynie.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Olsztynie:

Studia w Olsztynie

Kierunki studiów w Olsztynie

Rekrutacja na studia w Olsztynie

Uczelnie Olsztyn

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zbliżające się wydarzenia