Bezpieczeństwo wewnętrzne w Olsztynie

Chcesz wybrać studia społeczne w Olsztynie? Jeśli szczególnie interesują Cię zagadnienia związane z bezpieczeństwem i porządkiem publicznym, to kierunek bezpieczeństwo wewnętrzne może być przysłowiowym strzałem w dziesiątkę!

Studia na kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne prowadzi Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie.

Bezpieczeństwo wewnętrzne na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie

Interesujesz się zagadnieniami związanymi z bezpieczeństwem i porządkiem publicznym? Prawo karne, kryminologia czy też kryminalistyka znajdują się w Twoim kręgu zainteresowań? Chcesz związać swoją przyszłość zawodową ze służbami mundurowymi? Bezpieczeństwo wewnętrzne na Wydziale Prawa i Administracji UWM w Olsztynie będzie świetnym wyborem.

Te 3-letnie studia o profilu praktycznym, kończące się uzyskaniem tytułu licencjata, doskonale przygotowują do pracy w służbach mundurowych oraz instytucjach bezpieczeństwa i porządku publicznego.

Będziesz mieć możliwość wyjazdów w ramach programu Erasmus do 16 państw partnerskich (40 uczelni) – m.in. Hiszpania, Włochy, Francja, Portugalia, Malta.

Uczelnie prowadzące kierunek bezpieczeństwo wewnętrzne w Olsztynie

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach dowiesz się na stronie: studia społeczne Olsztyn. Interesujesz się zagadnieniami związanymi z tkanką życia społecznego, bezpieczeństwem, mediami, komunikacją i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia społeczne w Polsce.

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Olsztynie.

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zbliżające się wydarzenia