Kierunki studiówKierunki studiów OlsztynStudia filologiczneStudia humanistyczneStudia lingwistyczneStudia Olsztyn

Lingwistyka w biznesie – studia w Olsztynie

Lingwistyka w biznesie to propozycja interdyscyplinarnych studiów z zakresu ekonomii i lingwistyki. Ten atrakcyjny kierunek proponuje w nowym roku akademickim Uniwersytet Warmińsko- Mazurski w Olsztynie.

Studiowanie na kierunku lingwistyka w biznesie na UWM to połączenie wysokich kompetencji językowych (angielski-niemiecki lub angielski-rosyjski) ze znajomością zagadnień z zakresu praktyki gospodarczej i współpracy międzynarodowej.

Absolwentki i absolwenci studiów I stopnia kierunku lingwistyka w biznesie to osoby biegle władające dwoma językami obcymi oraz mające wiedzę o funkcjonowaniu przedsiębiorstwa i prowadzeniu handlu międzynarodowego z uwzględnieniem aspektów międzykulturowych.

Na zajęciach zostaniesz przygotowany nie tylko do pracy w firmach prowadzących działalność na globalnym rynku produktów i usług, w instytucjach samorządowych, administracji, biurach podróży czy instytucjach kultury, ale także do kontynuowania kształcenia na studiach II stopnia.

Rekrutacja

Uwzględniane przedmioty (należy dokonać wyboru trzech przedmiotów z przedstawionych poniżej)

1. Geografia, 2. Historia, 3. Język obcy nowożytny (jeden język, do wyboru przez kandydata), 4. Język polski, 5. Matematyka, 6. Wiedza o społeczeństwie

Kierunek lingwistyka w biznesie w Olsztynie

O innych kierunkach filologicznych dowiedzieć się możesz więcej dzięki stronie Studia filologiczne w Olsztynie. Interesujesz się językami obcymi, literaturą i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia filologiczne w Polsce.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Olsztynie.

Studia w Olsztynie

Kierunki studiów w Olsztynie

Rekrutacja na studia w Olsztynie

Uczelnie Olsztyn

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia