Kierunki studiów Zielona GóranewStudia społeczneStudia Zielona Góra

Międzynarodowe stosunki polityczne w Zielonej Górze

Zdobądź kompetencje z zakresu nauk politycznych, społecznych i ekonomicznych oraz unikalne umiejętności analityczne cenione na rynku pracy – wybierz kierunek studiów międzynarodowe stosunki polityczne!

Studia na kierunku międzynarodowe stosunki polityczne, które ma w swojej ofercie Uniwersytet Zielonogórski, prowadzi Wydział Nauk Społecznych UZ.

Studenci zdobywają wiedzę z ekonomii, polityczno-prawnych mechanizmów funkcjonowania państwa oraz zasad prowadzenia jego polityk sektorowych. Uczą się również dwóch języków obcych, poznają uwarunkowania polityczne, gospodarcze i kulturalno-religijne innych państw, dzięki czemu nabywają kompetencje do wchodzenia w relacje z przedsiębiorstwami, instytucjami i organizacjami, które powstały na ich terenie.

Perspektywy zawodowe – absolwenci znajdą zatrudnienie w:

  • instytucjach państwowych,
  • samorządzie terytorialnym,
  • organizacjach pozarządowych i fundacjach,
  • organizacjach międzynarodowych (instytucjach UE, agendach ONZ, agendach NATO),
  • dyplomacji,
  • służbach mundurowych,
  • podmiotach gospodarczych prowadzących działalność międzynarodową lub działających lokalnie, jednak utrzymujących poprzez podejmowane transakcje kontakty z otoczeniem zagranicznym.

Kierunek międzynarodowe stosunki polityczne – Zielona Góra

Więcej informacji o kierunkach społecznych, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: studia społeczne Zielona Góra. Interesujesz się zagadnieniami związanymi z tkanką życia społecznego, bezpieczeństwem, mediami, komunikacją i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia społeczne w Polsce.

Czytaj również:

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Zielonej Górze.

Wykorzystaj stronę do zdobycia większej ilości informacji o studiach na Uniwersytecie Zielonogórskim.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Zielonej Górze:

Studia w Zielonej Górze

Kierunki studiów w Zielonej Górze

Rekrutacja na studia w Zielonej Górze

Uczelnie Zielona Góra

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia